Zaloguj się

ProfiDrive® Tour 2017 wyruszył w objazd po Polsce

Świat transportu staje się bardziej złożony i stawia przed kierowcami zawodowymi coraz większe wymagania odnośnie bezpiecznego i ekonomicznego prowadzenia pojazdów ciężarowych. MAN wychodzi naprzeciw tym potrzebom oferując szkolenia.

   13 marca br. dwa charakterystyczne pojazdy ciężarowe w barwach ProfiDrive® wyruszyły z siedziby firmy MAN Truck & Bus Polska w Wolicy w objazd po Polsce. Rozpoczął się ProfiDrive® Tour 2017 - cykl spotkań we wszystkich stacjach serwisowych MAN, w czasie których trenerzy Akademii MAN przedstawiać będą zasady jazdy ekonomicznej pojazdami marki MAN. Prezentacja składać się będzie z części teoretycznej oraz jazd testowych: ciągnikiem siodłowym MAN TGX 18.500 EfficientLine 3 z silnikiem Euro 6c, nową skrzynią biegów MAN TipMatic12+2 wraz z naczepą oraz podwoziem MAN TGS 41.440 8x8 z PriTarderem, z zabudową tylnozsypową KH-KIPPER
   Proponowany przez MAN ProfiDrive® trening ekonomicznej jazdy pogłębia wiedzę i praktyczne umiejętności kierowcy, co w efekcie przynosi wymierne korzyści w postaci: obniżenia zużycia paliwa, wydłużenia żywotności zespołów jezdnych i układu napędowego, zmniejszenia kosztów eksploatacji, jazdy przyjaznej dla środowiska naturalnego, redukcji zużycia elementów podlegających okresowej wymianie. ProfiDrive® Tour 2017 to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą MAN, zarówno w zakresie szkoleń jak i oferty produktowej pojazdów ciężarowych i usług posprzedażnych. Wszystkie prezentacje odbywać się będą w stacjach serwisowych MAN w godzinach 10:00-15:00. Udział w nich jest bezpłatny. Objazd zakończy się 14 czerwca 2017 r. Dokładny wykaz dat i miejsc, gdzie odbędą się prezentacje, dostępny jest na stronie www.man-truckers-world.pl oraz na profilu MAN Trucker’s World Polska na Facebooku.

Ostatnio zmieniany w piątek, 17 marzec 2017 08:18
Zaloguj się by skomentować