logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

IT w Logistyce GigaCon już 13 czerwca!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już 13 czerwca odbędzie się wyjątkowe spotkanie z cyklu IT w logistyce GigaCon. Konferencja będzie podzielona na dwie sesje tematyczne: MAGAZYN I PRODUKCJA oraz DYSTRYBUCJA I TRANSPORT. Podczas każdej z nich odbędzie się szereg wykładów merytorycznych prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów i praktyków z branży. Wykłady dotyczyć będą systemów do zarządzania produkcją, zarządzania zapasami, prognozowania popytu i zużycia, a także systemów zamówieniowych, systemów klasy EDI i telematycznych, służących do nadzorowania pojazdów i ich parametrów.

Na szczególną uwagę zasługuje wystąpienie Jakuba Lewandowskiego, związanego wcześniej z Instytutem Logistyki i Magazynowania, obecnie pracownika Fundacji GS1 Polska, który przybliży słuchaczom zagadnienie interoperacyjności systemów IT w dobie digitalizacji procesów biznesowych.

- Do jednych z największych wyzwań, przed którymi stoją współczesne przedsiębiorstwa, należą ograniczenia związane z wymianą informacji oraz ich przetwarzaniem. Brak interoperacyjności ogranicza transparentność procesów związanych z traceability, wpływając bezpośrednio na ograniczone możliwości pozyskiwania użytecznych informacji - tłumaczy Jakub Lewandowski. - W konsekwencji przekłada się to na niepotrzebny wzrost kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do przedstawicieli firm produkcyjnych i transportowych i tradycyjnie już odbędzie się w Warszawie w Hotelu Courtyard przy ulicy Żwirki i Wigury. 

Więcej informacji na stronie konferencji

Ostatnio zmieniany czwartek, 08 czerwiec 2017 07:14

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN walczy z podróbkami

PKN ORLEN sukcesywnie zwalcza wykorzystywanie znaków graficznych i wizualnych, które łudząco przypominają zastrzeżone znaki towarowe,...

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo wybiera ID Logistics

PepsiCo, światowy lider w produkcji artykułów spożywczych i napojów, wybrał ID Logistics, dostawcę usług logistycznych,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj