logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Jakie oszczędności daje karta paliwowa?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Polsce możemy obserwować dynamiczny rozwój branży TSL. Nasz kraj to największy przewoźnik drogowy w Europie, z ponad 33 000 zarejestrowanymi firmami transportu międzynarodowego, dysponującymi flotą przeszło 205 000 pojazdów - jest to ok. 11% wzrostu w porównaniu do roku poprzedniego (dane BTM - GITD, 2016). Aby skutecznie zarządzać flotą na tak szybko rozwijającym się rynku świadomi przedsiębiorcy mogą skorzystać z kilku pomocnych rozwiązań.

   Jednym z bardziej popularnych są karty paliwowe. Z czego wynika ich sukces? Karty przede wszystkim pozwalają na znaczne oszczędności na kosztach paliwa, dają poczucie bezpieczeństwa - transakcje odbywają się bowiem bezgotówkowo, ułatwiają życie księgowości oraz oferują całą gamę dodatkowych usług, od regulowania opłat drogowych, przez myjnie, serwis, aż po zwrot podatku VAT. Ile więc można oszczędzić? Oczywiście zależy to od wielu czynników, takich jak wielkość floty czy wybrana przez nas karta. Przed podjęciem decyzji o korzystaniu z usług konkretnej firmy warto więc przyjrzeć się wszystkim dostępnym na rynku ofertom, poddać je analizie i wybrać taką, która pozwoli na osiągnięcie maksymalnych korzyści.
   Przegląd kart paliwowych - kompleksowe, przekrojowe zestawienie, które w jednym miejscu zbiera najważniejsze informacje na temat kluczowych emitentów kart w Polsce i Europie będzie dostępne na targach TransPoland Translogistica. Przegląd skupia się na kwestiach, takich jak liczba punktów akceptacji w kraju i za granicą oraz na dodatkowych usługach, którymi emitenci uatrakcyjniają swój produkt. Nie został on stworzony jedynie z myślą o właścicielach dużych flot. Przydatny będzie także osobom, które posiadają kilka pojazdów.
   Informacje zgromadzone w internetowej wersji przeglądu nie stanowią jednak pełnej, ostatecznej oferty opisywanych firm. Aby ją uzyskać, nie trzeba rozsyłać dziesiątek maili z zapytaniami - wystarczy zjawić się na targach TransPoland Translogistica między 8 a 10 listopada 2017 r. w EXPO XXI Warszawa. Wszystkie firmy, które zostały uwzględnione w zestawieniu znajdują się w gronie wystawców targów, podczas których przez trzy dni będą prezentować swoje usługi na największym w tej części Europy spotkaniu profesjonalistów z branży TSL. Targi będą więc niepowtarzalną okazją do spotkania z przedstawicielami firm oferujących karty i sprawdzenia, która z nich sprawdzi się w przypadku Państwa firmy. Rejestracji uczestnictwa można dokonać na stronie www targów.

Ostatnio zmieniany czwartek, 24 sierpień 2017 13:16

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym…

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym marketingiem nowej generacji

Firmy Dassault Systèmes i Toyota Motor Europe podpisały trzyletnią umowę, w ramach której będą pracować...

Poczta Polska i KAS zawarły porozumienie w sprawie współpracy

Poczta Polska i KAS zawarły porozumienie w sprawie współpracy

Poczta Polska zawarła porozumienie z Krajową Administracją Skarbową Ministerstwa Finansów dotyczące współpracy w zakresie odprawy...

Neska wynajmuje powierzchnię na terenie portu w Düsseldorfie

Neska wynajmuje powierzchnię na terenie portu w Düsseldorfie

Neska, Schiffahrts- und Speditionskontor GmbH, opracowuje zorientowane na klienta rozwiązania w zakresie obsługi przeładunku drobnicy...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj