logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Fraikin kolejny raz zaprasza swoich klientów do Akademii Bezpiecznej Jazdy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Bezpieczeństwo jazdy na drodze i utrwalanie prawidłowych nawyków - pod tym hasłem w ubiegłym roku w Centrum Sobiesław Zasada Bednary odbyło się spotkanie z klientami Fraikin poświęcone poprawie bezpieczeństwa na polskich drogach.

   Promowanie bezpieczeństwa na drodze to najistotniejszy element w branży motoryzacyjnej. Pozytywny oddźwięk i zainteresowanie firm współpracujących z Fraikin Polska zaowocowały kolejną edycją spotkań Akademii Bezpiecznej Jazdy Fraikin. Najbliższe spotkanie pod okiem specjalistów z Centrum Sobiesław Zasada Bednary odbędzie się 13 września i potrwa dwa dni. W Akademii Bezpieczniej Jazdy udział wezmą klienci i przedstawiciele firmy Fraikin. Omówione i zaprezentowane w praktyce zostaną techniki prowadzące do doskonalenia jazdy oraz zasady eco drivngu, ostatnio bardzo nasilającego się trendu wśród kierowców, który prowadzi do zmniejszenia zużycia paliwa. W oparciu o branżę transportową specjaliści z Centrum Sobiesław Zasada Bednary zwrócą uwagę na to, jak zastosowanie technik zaprezentowanych podczas szkolenia może wpłynąć na efektywność transportu i sprawność całej floty. Oprócz szkolenia z bezpiecznej jazdy, będzie czas na omówienie krok po kroku usług oferowanych przez Fraikin oraz wymianę doświadczeń między uczestnikami. Do jesiennej edycji Akademii Bezpiecznej Jazdy Fraikin zaproszono wyjątkowych partnerów: Shell - niekwestionowany lider w branży paliwowej, Willis Towers Watson - lider wśród doradców i pośredników ubezpieczeniowych oraz Bridgestone - największy, światowy producent ogumienia. Zaproszeni goście, oprócz szkolenia z zasad bezpiecznej jazdy i zajęć praktycznych, będą mieli okazję poznać przedstawicieli wyżej wymienionych koncernów oraz dokładnie zapoznać się z ich działalnością.

Ostatnio zmieniany wtorek, 05 wrzesień 2017 10:14

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PKN ORLEN rusza z budową własnej sieci ładowarek elektrycznych w…

PKN ORLEN rusza z budową własnej sieci ładowarek elektrycznych w Polsce

Koncern rozpoczyna pilotażowy projekt instalowania szybkich ładowarek do samochodów elektrycznych na swoich stacjach paliw. Właśnie...

Poczta Polska S.A. i PKP S.A. chcą współpracować na rzecz…

Poczta Polska S.A. i PKP S.A. chcą współpracować na rzecz rozwoju logistyki

Dwie z największych spółek Skarbu Państwa: PKP S.A. i Poczta Polska S.A. podpisały list intencyjny...

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym…

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym marketingiem nowej generacji

Firmy Dassault Systèmes i Toyota Motor Europe podpisały trzyletnią umowę, w ramach której będą pracować...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj