Zaloguj się

Trzech przewoźników na jednym blankiecie - ruszył Pakiet Podróżnika

Podróżni w całej Polsce mogą już kupić pakiet biletów na przejazdy trzech przewoźników - PKP Intercity, POLREGIO i PKP SKM w Trójmieście - na jednym blankiecie.

   Pakiet Podróżnika umożliwia pasażerom zakupienie biletów na całą podróż w jednym okienku kasowym, bez oczekiwania w kilku kolejkach. To znaczna oszczędność czasu i duże ułatwienie dla podróżnych. Wprowadzone rozwiązanie uwzględnia wszystkie zniżki i oferty handlowe poszczególnych przewoźników. Propozycja stanowi pierwszy krok w kierunku wprowadzenia wspólnego biletu - oferty umożliwiającej przesiadki pomiędzy pociągami wszystkich spółek świadczących transportowe usługi pasażerskie w Polsce. Do udziału w inicjatywie zapraszani są wszyscy przewoźnicy kolejowi, a w dalszej perspektywie również przedstawiciele pozostałych gałęzi transportu.
   W najbliższych dniach planowana jest organizacja konferencji, podczas której mowa będzie m.in. o kolejnych etapach funkcjonowania Pakietu Podróżnika. Więcej informacji pod linkiem: www.intercity.pl/pl/pakiet-podróżnika.

Ostatnio zmieniany w wtorek, 19 wrzesień 2017 09:30
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe