Zaloguj się

Druga edycja konferencji eDelivery już wkrótce!

Polecamy! Druga edycja konferencji eDelivery już wkrótce!

eDelivery 2017 to już druga edycja konferencji o posprzedażowej obsłudze klienta w e-commerce. Przeznaczona jest głównie dla właścicieli e-sklepów, dyrektorów, menedżerów i praktyków rynku. Organizatorzy zapraszają do Warszawy, na stadion PGE Narodowy 26 września br. w godzinach 8:50 - 17:30.

Udział w konferencji umożliwi zdobycie unikalnej wiedzy nt. logistyki i posprzedażowej obsługi klienta w e-handlu. Zaproszeni prelegenci opowiedzą o najnowszych trendach, tj. dropshippingu i zastosowaniu dronów dostawczych oraz zaprezentują jak wygląda wysyłka w polskich e-sklepach. Dodatkowo podczas panelu dyskusyjnego zostanie podjęty temat sprzedaży internetowej za granicę.
W trakcie konferencji poznacie gotowe rozwiązania wspierające i zwiększające sprzedaż. Będzie mowa o logistyce oraz o komunikacji z klientem, nowoczesnych płatnościach i cross border. Połowę agendy zarezerwowano na prezentację w formie case study, co przełoży się na konkretną wiedzę. Podczas imprezy będzie możliwość wymiany informacji z ponad 250 przedstawicielami polskich e-sklepów.
W imieniu organizatorów szczególnie zachęcamy do wysłuchania prelekcji Mariusza Wesołowskiego, eksperta ds. E-commerce GS1 Polska, pt. Logistyka zamiast marketingu, czyli co zrobić, aby nie marnować własnego potencjału.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.edelivery2017.pl. Zapraszamy!

Ostatnio zmieniany w czwartek, 17 sierpień 2017 10:17
Zaloguj się by skomentować