Zaloguj się

POLECAMY: Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki, 6-8 listopada

Do VI edycji Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie – TransLogistica Poland zostało już tylko kilka dni. Tegoroczna edycja wydarzenia, która odbędzie się 6-8 listopada w EXPO XXI Warszawa, już teraz cieszy się rekordową popularnością. Swoją ofertę zaprezentuje tam ponad 240 wystawców z Polski, UE, krajów bałtyckich, państw WNP, Chin oraz Indii.

W ciągu trzech dni poruszone zostaną zagadnienia związane między innymi z polskim importem i eksportem towarów z wykorzystaniem intermodalnych łańcuchów logistycznych, przewozem materiałów niebezpiecznych, zmianami w ustawie o transporcie drogowym, rozliczaniem czasu pracy, zatrudnianiem obcokrajowców, a także wykorzystaniem nowoczesnych technologii w branży TSL oraz temu, jak optymalizacja wynikająca z wdrażania nowych technologii prowadzi do realnych oszczędności w przedsiębiorstwie.

Wśród prelegentów występujących podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki znajdzie się m.in. przedstawiciel GS1 Polska, Partnera portalu Logistyka.net.pl - Agata Horzela, Menedżer ds. standardów GS1 w TSL, która opowie o poprawie efektywności planowania i realizacji dostaw z wykorzystaniem rejestru lokalizacji opartego na identyfikatorach GLN. 

Więcej informacji o przebiegu Międzynarodowych Targów Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland w Agendzie na stronie wydarzenia.

Ostatnio zmieniany w piątek, 02 listopad 2018 10:44
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe