Zaloguj się

ROTHLEHNER - podnośniki koszowe nowe i używane

  •  Artykuł sponsorowany
  • Kategoria: Logistyka
Polecamy! ROTHLEHNER - podnośniki koszowe nowe i używane

Każda firma, której częścią działalności jest praca na wysokościach, w którymś momencie staje przed problemem kupna sprzętu do prowadzenia prac. Firma Rothlehner oferuje w takich przypadkach pomoc swoich przedstawicieli handlowych, którzy z pełnym zaangażowaniem i znajomością tematu, przedstawią dostępne w ofercie firmy podnośniki koszowe i zwyżki.


Rothlehner dysponuje w swoim portfolio szerokim wyborem sprzętu od najlepszych światowych producentów. Do dyspozycji klientów są podnośniki koszowe GSR montowane na podwoziach samochodów, zwyżki na przyczepach Denka Lift, Nifty Lift, Europelift. Znajdują się w nim również samobieżne teleskopowe i przegubowe podesty ruchome oraz podnośniki nożycowe czy masztowe Haulotte i PB Lifttechnik, a także specjalistyczne podnośniki Falcon Spider, zwyżki gąsienicowe oraz ładowarki teleskopowe. 

Ponieważ Rothlehner jest firmą, która myśli kompleksowo, oferuje swym klientom wybór także pod względem zakupu podestów ruchomych i zwyżek nowych lub używanych. Każda z tych możliwości ma swoje zalety i z tego powodu, każda z nich ma swoich zwolenników. Natomiast Rothlehner gwarantuje, że  zarówno nowy, jak i używany sprzęt jest w pełni sprawny i posiada pełną dokumentację techniczną.

Podnośniki nożycowe
Rothlehner posiada w swojej ofercie szeroki wybór podnośników nożycowych, które mogą być używane zarówno do prac terenowych, jak i prac prowadzonych we wnętrzach budynków. Mniejsze modele, przeznaczone do prac we wnętrzach budynków i magazynów, posiadają małe, niebrudzące koła. Gwarantują one podnośnikom mały promień skrętu, co ułatwia manewrowanie na małych przestrzeniach. Podnośniki tego typu wyposażone  są w silniki elektryczne. Większe, bardziej masywne modele, przeznaczone do prac w otwartym terenie, dobrze sprawdzają się przy pracach konserwatorskich lub wykończeniowych. Cechuje je bardziej trwała i odporna konstrukcja. One natomiast w większości są wyposażone w silniki diesla. Na życzenie klienta każdy z dostępnych modeli może zostać wyposażony we wsporniki, zwiększające stabilność konstrukcji w czasie prowadzenia prac.

Podnośniki przegubowe
Kolejną bardzo popularną grupą podnośników oferowanych przez Rothlehner są samojezdne podnośniki przegubowe. Podnośniki tego typu mogą być wykorzystywane do prac prowadzonych zarówno we wnętrzach budynków, jak i w terenie. W zależności od modelu są wyposażone w silnik elektryczny lub silnik spalinowy. Ich największą zaletą jest łatwość przemieszczania oraz duży zasięg boczny, a także bardzo mały promień skrętu. Sprzęt tego typu znakomicie sprawdza się przy wszystkich pracach konserwatorskich czy wykończeniowych.

Podnośniki masztowe
Innym typem  podnośników sprzedawanych przez firmę Rothlehner są podnośniki masztowe. W zależności od wybranego modelu mogą być stosowane w pomieszczeniach lub w terenie. Ich obsługa jest niezwykle prosta, wręcz intuicyjna, a o ich dostępności stanowi cena, którą znacząco górują nad innymi typami podnośników koszowych. Podnośniki tego typu znakomicie sprawdzają się przy pracach magazynowych, konserwatorskich czy wykończeniowych.

Ładowarki teleskopowe
Nowością, która pojawiła się w ofercie Rothlehner są ładowarki teleskopowe.  Ładowarki tego typu mają bardzo kompleksowe możliwości zastosowania. Umożliwiają pracę w trudnym terenie i zapewniają jednocześnie duży zasięg boczny. Cechuje je kompaktowa budowa, mały promień skrętu i duża zwrotność. Maszyny tego typu idealnie nadają się do wielkoobjętościowych prac magazynowych, są jednak przystosowane do pracy we wszystkich sektorach gospodarki i różnorodnych warunkach  terenowych.
 
Podnośniki montowane na auta
Wielki przebojem sprzedażowym firmy Rothlehner są podnośniki montowane na auta dostawcze. Ich popularność wynika z dużej uniwersalności tego rozwiązania. Sprzęt spełnia bowiem potrzeby większości klientów pod względem wysokości roboczej, zasięgu oraz wagi własnej. To co je jednak cechuje, to duża mobilność. Podnośniki montowane są na samochodach dostawczych i ciężarowych różnych marek, np. Ford, Nissan, Iveco, VW, Mercedes-Benz, MAN czy ISUZU. Takie rozwiązanie znakomicie nadaje się do wszelkiego rodzaju prac budowlanych czy wykończeniowych ale także do prac terenowych, jak montaż oświetlenia zewnętrznego, wyklejania billboardów i wielu innych.

Szczegółowa oferta na stronie firmy Rothlehner.

 

Ostatnio zmieniany w piątek, 19 październik 2018 10:01
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe