Zaloguj się

Efektywne zarządzanie transportem

W planowaniu i realizacji zleceń w branży TSL pomoże dobrze skonstruowany program do zarządzania transportem. Złożoność i wieloetapowość procesów, które stoją przed firmami spedycyjnymi, skłania do podjęcia współpracy z profesjonalnym dostawcą systemu TMS. fireTMS pomaga m.in. w planowaniu tras, wystawianiu faktur do zlecenia, monitorowaniu płatności czy komunikacji z kierowcą. To jeden system, który umożliwia współpracę pomiędzy różnymi działami: spedytorami, dyspozytorami czy księgowymi. Dla szybkiej i sprawnej obsługi zleceń fireTMS to najlepsze rozwiązanie.

Zadowolenie i zaufanie klienta – priorytety fireTMS
fireTMS powstał w 2013 roku. Od samego początku działalności, współpraca z klientami opierała się na rzetelności, profesjonalizmie i wzajemnym zaufaniu, a system nieustannie rozwijał się o nowe funkcjonalności. Wdrażanie nowych narzędzi w  fireTMS wzbudzało zaufanie kolejnych przewoźników i spedytorów. 

Dziś każda firma, której zależy na sprawnej organizacji pracy, może skorzystać z rozwiązań oferowanych przez fireTMS. Dotyczy to zarówno małych, średnich jak i dużych firm z branży TSL. Zintegrowany system pozwala jednocześnie planować, zarządzać i rozliczać zlecenia transportowe i spedycyjne. fireTMS to oszczędność cennego czasu pracy – automatyczne generowanie raportów, łatwe i szybkie wyszukiwanie danych, prosty dostęp do dokumentacji czy panel dla klienta i przewoźnika znacznie skracają wiele czynności. Z kolei planowanie przewozów oparte na harmonogramach, obliczanie rentowności trasy i optymalne wykorzystanie floty przekładają się na pełne wykorzystanie zasobów i potencjału firmy. 

System fireTMS pozwala monitorować każdy etap realizacji zleceń. Komunikacja z kierowcą poprzez mobilną aplikację fireTMS Driver oraz integracja z telematykami GPS pozwala na szybkie reagowanie w wyjątkowych sytuacjach. W kwestii  dokumentacji fireTMS umożliwia automatyczne generowanie faktur po zakończonym zleceniu, analizowanie kosztów floty na podstawie automatycznych raportów oraz automatyczną windykację. Co istotne, fireTMS można zintegrować z wybranymi programami księgowymi, a możliwość zautomatyzowania pracy w firmie podnosi jej konkurencyjność. Dzięki temu fireTMS gwarantuje swoim klientom szybki rozwój i zdobywanie lepszą pozycję na rynku.

Przetestuj i zostań z nami!
fireTMS oferuje możliwość przetestowania systemu podczas 14-dniowego okresu próbnego. Dwa tygodnie bezpłatnego testowania pozwala użytkownikom poznać jego funkcjonalność , sprawdzić  dostępne narzędzia i przekonać się, czy jest to rozwiązanie dopasowane do ich potrzeb. Opinie klientów nie pozostawiają wątpliwości: fireTMS pomoże zapanować nad dokumentacją i rozliczeniami, aplikacja mobilna fireTMS Driver zapewnia stały kontakt z kierowcą, a aplikacja mobilna fireTMS Dispo umożliwia spedytorom zlokalizowanie ładunku i weryfikację etapu realizacji zlecenia.

Zaloguj się by skomentować