logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Platforma głosowa z obsługą protokołu IP

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma Genesys Telecommunications Laboratories, Inc., spółka należąca do koncernu Alcatel, ogłosiła wprowadzenie wersji platformy głosowej Genesys Voice Platform (GVP) z obsługą protokołu IP dla firm. Wprowadzenie nowej edycji GVP z obsługą IP, przeznaczonej dla klientów z sektora przedsiębiorstw, jest zgodne ze strategią Genesys zakładającą rozszerzenie dostępności funkcji związanych protokołem IP na cały portfel produktów tworzący platformę GVP.

Przedsiębiorstwa rozważające możliwość migracji do rozwiązań opartych na protokole IP mogą tego dokonać bez konieczności przeprowadzania kompleksowej modyfikacji systemu. Nowa wersja GVP z obsługą IP umożliwia jednoczesne wykorzystywanie tradycyjnej technologii opartej na systemie TDM (Time Division Multiplexing) oraz protokołu IP w tym samym środowisku. Dotychczasowe środowiska związane z TDM ograniczały rentowność inwestycji (ROI) w oprogramowanie dla centrów obsługi, z uwagi na swoją złożoność i wysokie koszty posiadania na poziomie infrastruktury. Przyjmując proponowane przez Genesys podejście „otwartego protokołu IP”, klienci z sektora przedsiębiorstw mogą uzyskać maksymalną rentowność inwestycji w GVP, podnosząc jednocześnie poziom obsługi swoich klientów.

Klienci z sektora przedsiębiorstw, którzy zdecydują się na przejście do rozwiązań opartych na IP, docenią zalety zastosowania platformy głosowej GVP w systemach samoobsługowych oraz rentowność inwestycji w to rozwiązanie. Nowa oferta Genesys umożliwi elastyczną migrację do systemów opartych na IP w każdym przedsiębiorstwie, niezależnie od jego wielkości.

Zalety i korzyści systemu GVP z obsługą IP dla przedsiębiorstw:

  • Maksymalna rentowność inwestycji (ROI): System obsługuje otwarte standardy, takie jak VoiceXML 2.0 czy Session Initiation Protocol (SIP), co umożliwia firmom uzyskanie oszczędności wynikających z niższych kosztów rozwoju, instalacji, zakupu sprzętu i utrzymania.
  • Migracja – stopniowa wymiana: Klienci mogą dokonać stopniowej migracji do systemu opartego wyłącznie na IP. Przejście na IP nie będzie wymagało drastycznych, nagłych zmian, ponieważ wersje TDM i IP platformy GVP mogą funkcjonować jednocześnie w tym samym środowisku, umożliwiając klientowi wybór infrastruktury transmisji głosu przez IP.
  • Ochrona inwestycji w aplikacje: Jako rozwiązanie wyłącznie software’owe, GVP zapewnia pełną niezależność od infrastruktury i chroni inwestycje w aplikacje.
  • Elastyczność i skalowalność instalacji: Odporna na błędy i uszkodzenia, rozproszona architektura GVP zapewnia finansową efektywność wdrożenia zarówno dla przedsiębiorstw, jak i dostawców usług.
  • Dostęp do ekosystemu najlepszych partnerów: Klienci mogą maksymalizować korzyści wynikające z wdrożenia platformy GVP z obsługą IP dzięki dostępowi do najlepszych aplikacji, technologii głosowych, infrastruktury i aplikacji IP oraz usług integracji systemów oferowanych przez „ekosystem” partnerów Genesys.

Jedną z dużych firm, które zdecydowały się wprowadzić Genesys Voice Platform z obsługą protokołu IP, jest firma CartaSi, czołowy wydawca kart kredytowych we Włoszech. Firma CartaSi, poszukując rozwiązań pozwalających obsłużyć około 55 000 rozmów i zgłoszeń dziennie, wdrożyła niedawno platformę GVP we wszystkich swoich centrach obsługi rozproszonych po całym kraju. Dzięki elastycznej architekturze platformy, CartaSi mogła bez trudu dokonać integracji samoobsługowych aplikacji głosowych z serwisem wymagającym pomocy konsultanta przy rozwiązaniu bardziej skomplikowanych problemów, systemu odzyskiwania klientów i naprawy błędów oraz innych funkcji, które decydują o wysokim poziomie obsługi klienta.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podnoszą poziom bezpieczeństwa na przejazdach…

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. podnoszą poziom bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych

#SzlabanNaRyzyko - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. od 2005 r. prowadzą Kampanię "Bezpieczny Przejazd -...

ROHLIG SUUS Logistics otwiera centrum w Panattoni Park Wrocław IX

ROHLIG SUUS Logistics otwiera centrum w Panattoni Park Wrocław IX

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, otwiera nowe centrum logistyczne ROHLIG SUUS Logistics...

Transport towarów niebezpiecznych z nowymi przepisami

Transport towarów niebezpiecznych z nowymi przepisami

Transport towarów niebezpiecznych musi przebiegać z zachowaniem wielu rygorystycznych wymogów. Najważniejszym dokumentem regulującym przepisy, których...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj