Zaloguj się

Kerry Logistics już w Polsce!

  •  Artykuł sponsorowany
  • Kategoria: Logistyka
Polecamy! Kerry Logistics już w Polsce!

Kerry Logistics, jeden z czołowych operatorów logistycznych o globalnym zasięgu właśnie rozpoczął działalność na terenie Polski. Firma słynąca z wysokiej jakości usług transportowo-magazynowych otworzyła pierwszy polski oddział - w Warszawie. - To dopiero początek naszego rozwoju w Polsce i tej części Europy - mówi Diana Sokół, Dyrektor Zarządzająca firmy.

Kerry to globalny gigant
Firma pochodzi z Hong Kongu, posiada swoje filie w 700 lokalizacjach na całym świecie i zatrudnia ponad 24 tysiące pracowników. To aktualnie niepodważalny numer 1 w Chinach oraz całej Azji. Swoją działalność opiera na branżach: motoryzacyjnej, farmaceutycznej, FMCG, odzieżowej, przemysłowej oraz technologicznej. Klienci Kerry mogą korzystać z nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań oraz, co ważne, sieci pokrywającej swoim zasięgiem praktycznie całą planetę. Niewiele innych firm może pochwalić się tak imponującym wachlarzem usług. Kerry to lider zintegrowanych rozwiązań transportowo-logistycznych, takich jak: frachty morskie, lotnicze, drogowe, multimodalne, ekspresowe, logistyka magazynowa, centra konsolidacyjne i dystrybucyjne oraz zaawansowane usługi, w tym konsultingowe. W związku z dynamicznym rozwojem na wszystkich kontynentach organizacja uznała, że najwyższy czas postawić na Polskę.

Dlaczego Polska?
- Polska to aktualnie niekwestionowany lider w Europie Środkowo-Wschodniej pod względem transportowym, a niebawem stanie się także swoistym logistycznym centrum naszego kontynentu - mówi Diana Sokół. - Będąc świadomymi faktu, jak chłonny jest rynek polski oraz jakie ma znaczenie w europejskiej logistyce nie mogliśmy nie podjąć wyzwania. Nie bez znaczenia jest tutaj także planowany, "nowy, jedwabny szlak", który powoli, acz konsekwentnie, jest wdrażany w życie. Już teraz Kerry oferuje atrakcyjne połączenia morskie, a właśnie teraz uruchamiamy regularny pociąg z Chin do Europy Centralnej. Polscy klienci mogą liczyć na obsługę na najwyższym poziomie oraz wsparcie, którego nie otrzymają nigdzie indziej.

Nie tylko transport
- Kerry słynie co prawda i opiera swój model biznesowy na transporcie i logistyce, ale prawdziwą przewagę konkurencyjną osiąga dzięki usługom dodatkowym, oferującym wartość dodaną, którą ciężko znaleźć gdziekolwiek indziej - podkreśla Diana Sokół. - Pomagamy naszym klientom nie tylko w wejściu na rynek chiński (cały supply chain wraz z dystrybucją i wsparciem na start), ale także pomagamy znaleźć tam odpowiednich dostawców dla europejskich odbiorców. Jakby tego było mało, jesteśmy także solidnym trading house’em, oferującym usługi vendor to vendor czy vendor managed inventory.

Prawdziwa wartość dodana
Według filozofii Kerry wartość dodana to wsparcie, które owocuje nie tylko niższym kosztem czy usprawnieniem operacji, ale także, a może przede wszystkim, umożliwia dalszy rozwój klienta. Wiele firm oferuje, np. fracht morski, ale ile z nich potrafi zaproponować dowolną kombinację wszystkich możliwych rodzajów transportu oraz pomaga w handlu, czy dystrybucji? - To jest właśnie Kerry - nowa jakość na polskim rynku - podsumowuje Diana.

Warto sprawdzić
Kerry Logistics to wyjątkowa firma, swoisty powiew świeżego powietrza na naszym rynku. Właśnie ze względu na unikalną, jeszcze nie spotykaną w Polsce kombinację usług transportowo-logistycznych oraz wartość dodaną, będącą naturalną konsekwencją korzystania z dodatkowych produktów oferowanych przez Kerry, warto sprawdzić i przekonać się dlaczego firma ta jest niekwestionowanym numerem 1 w Azji.

Kerry Logistics: Fakty
Rok założenia: 1981
Pochodzenie: Hong-Kong
Lokalizacje: >700
Pracownicy: >24 000
Strona: www.kerrylogistics.com

Kerry Logistics w Polsce:
Kerry Logistics (Poland) Sp. z o.o.
Wilanów Office Park
ul. Adama Branickiego 17
02-972 Warszawa

Ostatnio zmieniany w piątek, 09 czerwiec 2017 10:59
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe