Zaloguj się

O Kongresie

Podczas Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS 2020, który odbędzie się 20-22 maja 2020 roku w Poznaniu, spotkają się osobowości z praktyki gospodarczej, aby dyskutować o trendach i wyzwaniach oraz dzielić się wiedzą na temat nowych modeli biznesowych i koncepcji technologicznych, obejmujących wszystkie etapy łańcucha dostaw.

Polski Kongres Logistyczny, jako jedno z najważniejszych i drugie co do wielkości tego typu wydarzenie branży logistycznej w Europie, podejmuje kompleksowo najważniejsze zagadnienia m.in. z zakresu transportu, magazynowania, usług logistycznych, logistyki miejskiej oraz rozwiązań ICT wspierających logistykę. Wystawa "Rynek Logistyczny" to jedyne w Polsce miejsce, gdzie uczestnicy mają możliwość poznania pełnej oferty dostawców usług i urządzeń dla logistyki.

Polski Kongres Logistyczny zgromadził podczas ostatniej edycji ponad 730 uczestników, którzy mieli okazję poznać najlepsze praktyki i podjąć dyskusję z 70 prelegentami, odwiedzić 65 wystawców i wziąć udział w warsztatach połączonych ze zwiedzaniem firm: Amazon, Beyond.pl i Volkswagen Września. Organizatorzy dbają również o łatwość nawiązywania kontaktów między wszystkimi uczestnikami kongresu oraz ich zacieśnianie podczas uroczystego Logistics Party.

Organizatorami Kongresu są ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania oraz Media Logistyka.

Zapraszamy do udziału w kongresie, który będzie po raz kolejny świętem branży logistycznej.

Zaloguj się by skomentować