Zaloguj się

Czytaj książki z serii "Biblioteka Logistyka"!

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny (dawniej: Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania) od kilkunastu lat prowadzi działalność wydawniczą, która ma na celu propagowanie wiedzy logistycznej wśród coraz liczniejszej kadry menedżerów logistyki w przedsiębiorstwach oraz studentów i wykładowców kierunków ekonomicznych i technicznych, zainteresowanych nowoczesnym zarządzaniem. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu logistyką, Instytut, postrzegany przez środowisko uczelniane i otoczenie rynkowe jako główny popularyzator logistyki w Polsce, udostępnia menedżerom logistyki, studentom i uczestnikom kursów specjalistycznych fachową wiedzę z tej dziedziny.

Atrakcyjne rabaty na podręczniki z serii wydawniczej "Biblioteka Logistyka"

Grupa Wydawnicza "Media Logistyka" przygotowała atrakcyjną ofertę dla branży edukacyjnej. Tylko do końca września br. nauczyciele logistyki w szkołach średnich mają możliwość uzyskania atrakcyjnych rabatów oraz materiałów wspomagających nauczanie.

Nasza oferta na wrzesień to WIELOPAKI, tzn.: przy zamówieniu co najmniej 10 egzemplarzy jednego z naszych dwóch podręczników:
- Branża TSL w przykładach i ćwiczeniach
- Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach
udzielamy aż 20% rabatu!

Cena podręcznika spada z 39,00 zł do 32,00 zł (i dodatkowo zawiera już koszty dostawy).

Ponadto!
Do zamówień złożonych do końca września br. prześlemy opracowane w formacie PDF "SCENARIUSZE LEKCJI" - materiały wspomagające nauczanie z wykorzystaniem książek: Branża TSL w przykładach i ćwiczeniach oraz Procesy magazynowe w przykładach i ćwiczeniach.
Materiał SCENARIUSZY można wykorzystać na lekcjach i na potrzeby sprawozdawczości.

Jak złożyć zamówienie?
Poprzez sklep: https://www.e-bit.edu.pl/wydawnictwa/wydania-drukowane z użyciem kuponu rabatowego. Wystarczy w koszyku zakupowym w polu "Kupony" wpisać kod: BL2021, poniżej aktywować tę promocję, a cena zakupu obniży się o 20%. Kupon jest ważny do końca września br.! Forma dostawy - należy wybrać: kurier.

Zamówienie można także złożyć drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak odebrać SCENARIUSZE?
Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, paczkę z książkami wysyłamy kurierem, a SCENARIUSZE na wskazany w trakcie zamówienia adres e-mail.

Możemy wystawić fakturę z odroczonym terminem płatności - jeżeli nabywcą jest instytucja np. szkoła.
Więcej o naszej ofercie dla edukacji: https://www.e-bit.edu.pl/edukacja