Zaloguj się

CloudNine Supply Chain Management & Industry 4.0

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2019-11-14

Data zakończenia: 2019-11-14

Miejsce konferencji: Nadarzyn, PTAK WARSAW EXPO, Al. Katowicka 62

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Menadżerów Logistyki i Zakupów

CloudNine to prestiżowa inicjatywa Polskiego Stowarzyszenia Menadżerów Logistyki i Zakupów, tworzona przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie.

Wydarzenie skierowane jest do najlepszych studentów kierunków związanych z logistyką, łańcuchem dostaw, przemysłem 4.0, informatyką, automatyzacją, technologią i ochroną środowiska. Ma na celu identyfikowanie i eksponowanie w środowisku biznesowym autorów najciekawszych: prac dyplomowych oraz rozwiązań business case zaprezentowanych podczas Amazon Game Hack. 

CloudNine to również unikatowa platforma dla przedstawicieli biznesu, dająca możliwość poznania młodych talentów, pozyskania odmiennego spojrzenia na strategiczne zagadnienia biznesowe oraz zobaczenia praktycznego podejścia studentów do realnych problemów przedsiębiorstw, a nawet pozyskania nowych pracowników.

Konkurs i konferencja odbędzie się 14 listopada 2019 r. podczas IV edycji Industry Week w Ptak Expo w Warszawie. Szacowane jest, że w konferencji CloudNine weźmie udział ok. 500 osób – w tym przedstawicieli środowisk biznesowych i akademickich z całej Polski.

Więcej informacji jest dostępnych pod adresem: www.cloudnine.com.pl lub mailowo: dawid.majcherek@psml.pl


Strony internetowe