Zaloguj się

II Ogólnopolskie Targi Pracy Branży TSL - TransLogistica Jobs 2019

Rodzaj wydarzenia: targi

Data rozpoczęcia: 2019-11-05

Data zakończenia: 2019-11-07

Miejsce konferencji: Warszawa, EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14

Organizator: Pracujwlogistyce.pl; TransLogistica Poland

 

W dniach 5-7 listopada 2019 r. odbędą się II Ogólnopolskie Targi Pracy Branży Transport Spedycja Logistyka - TransLogistica Jobs 2019. To jedyna wystawa pracodawców w Polsce, skupiająca wyłącznie firmy z rynku logistycznego, które prezentują szerokie spectrum ofert pracy na terenie kraju i Europy dla kandydatów o różnych kompetencjach i wykształceniu, od managerów, specjalistów aż po magazynierów. Firmy mają również bogatą ofertę dla młodych osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w logistyce.

Każdy z trzech dni targów - TransLogistica Jobs 2019 będzie intensywny i bogaty w ciekawe wydarzenia, tj. dyskusje, seminaria i debaty, m.in. na temat wynagrodzeń w logistyce, mobbingu w pracy, employerbrandingu, work-life-balance, a także spotkania z ludźmi z branży na temat faktów i mitów o pracy w logistyce. Do udziału i prezentacji organizatorzy zaprosili także młodych logistyków skupionych w naukowych kołach logistycznych z różnych uczelni z całej Polski. To właśnie trzeci dzień targów jest Dniem Młodego Logistyka i dniem dyskusji na temat pomysłów młodych ludzi na karierę w tej branży i rozwiązania logistyczne.

TransLogistica Jobs 2019 odbędą się równolegle z 7. Międzynarodowymi Targami Transportu i Logistyki - TransLogistica Poland, jako impreza towarzysząca i spadkobierca cenionego w tej branży plebiscytu - Przyjazny Pracodawca TSL, organizowanego od 4 lat. Prestiż i marka tych targów przyciągają nie tylko znane i kluczowe przedsiębiorstwa z Polski i z innych krajów Europy, ale przede wszystkim tysiące odwiedzających.

Udział w targach jest bezpłatny. Szczegóły na temat rejestracji i programu II Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL - TransLogistica Jobs 2019 - można znaleźć na stronie: www.targipracytsl.pl

Strony internetowe