Zaloguj się

Łódź Industrial Business Breakfast - Confidence Index 2019

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2019-11-28

Data zakończenia: 2019-11-28

Miejsce konferencji: Łódź, teren Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G

Organizator: CBRE sp. z o.o.

Poznaj wyniki trzeciego badania poziomu optymizmu i zestawienie kluczowych wskaźników efektywności przedsiębiorstw sektora logistycznego i łańcucha dostaw!

Podczas śniadania przedstawione zostaną wyniki trzeciej edycji raportu CBRE dla sektora logistycznego, który powstał przy udziale firmy Panattoni i agencji badawczej Analytiqa. W raporcie zaprezentowane zostanie nie tylko porównanie obecnej sytuacji rynkowej z poprzednim rokiem, ale i perspektywy na kolejne 12 miesięcy. Ponadto zostanie przedstawiony poziom optymizmu przedsiębiorców i oczekiwane wzrosty obrotów oraz przewidywane zmiany rentowności. Po prezentacji odbędzie się dyskusja z ekspertami z branży logistycznej i magazynowej. Spotkanie poprowadzi Artur Olejniczak z Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytutu Logistyki i Magazynowania. Dyskusja będzie prowadzona w języku polskim.

Wśród zagadnień, które organizatorzy pragną poruszyć w trakcie spotkania, pojawią się na pewno takie punkty jak:
- Co jest obecnie największym wyzwaniem dla przedstawicieli z sektora logistycznego oraz firm produkcyjnych i handlowych?
- Czy ekologia i CSR są ważne w tej branży? Czy automatyzacja całkowicie zastąpi czynnik ludzki?
- Jak Polska plasuje się na tle innych krajów w Europie pod względem wskaźnika poziomu optymizmu? (W tym roku badanie było przeprowadzane również w innych krajach regionu CEE).

Rejestracja na wydarzenie: https://confidenceindex.industrialgo.pl/

 

Strony internetowe