Zaloguj się

Kongres Supply Chain 2020

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2020-09-09

Data zakończenia: 2020-09-09

Miejsce konferencji: Internet

Organizator: Forum Media Polska, Logistyka a Jakość, Nowoczesny Magazyn

9 września 2020 r. zarządzający łańcuchami dostaw będą mieli okazję ponownie stworzyć zespół Kongresu Supply Chain.

Jeśli jesteś dyrektorem lub menedżerem łańcucha dostaw/logistyki, odpowiadasz za procesy planowania, dystrybucji i zaopatrzenia, zajmujesz się nowymi projektami w obszarze łańcucha dostaw i zarządzasz zespołem - Kongres Supply Chain jest dla Ciebie.

Uczestnicy kongresu będą mieli wyjątkową okazję do wysłuchania inspirujących wystąpień, przeanalizowania nieszablonowych case studies, wzięcia udziału w angażujących dyskusjach, intensywnego networkingu, a także przeglądu najciekawszych produktów i usług. Kongres Supply Chain połączy praktyków branży w wyjątkowej, muzycznej atmosferze. Już wkrótce uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wsłuchać się w melodię łańcucha dostaw, a dzięki eksperckiej wiedzy najlepszych solistów branży - w przyszłości zharmonizować procesy własnej logistycznej pięciolinii.

W programie kongresu:

KLUCZ PIERWSZY - ZGRANY ZESPÓŁ
- Zainspiruj się - jak stawiać kroki w międzynarodowych strukturach zarządzania łańcuchem dostaw? Dlaczego dobry menedżer nie zastanawia się, czy jest liderem?
- Jak pozyskać kilkudziesięciu planistów i stworzyć zespół Centrum Usług Wspólnych dla Łańcucha Dostaw, który kieruje wszystkimi działaniami związanymi z planowaniem produkcji i logistyką produktów dla regionu EMEA? To jest możliwe!
- Dział Supply Chain młodej generacji - jak wypełnić lukę kompetencyjną i pozyskać z rynku ambitnych i zdolnych pracowników? Znamy na to sposób!

KLUCZ DRUGI - TECHNOLOGIE
- Jak identyfikować potrzeby klienta, rozumieć je i budować jego satysfakcję wspierając się nowymi technologiami dla łańcucha dostaw?
- Supply Chain Analytics - jak wykorzystać wartość analizy danych do optymalizacji procesów logistycznych?
- Elektroniczna wymiana danych pomiędzy poszczególnym ogniwami łańcucha dostaw nie jest już tylko dobrą praktyką, ale standardem z szeregiem korzyści: procesowych, ekonomicznych i ekologicznych. Jakie możliwości wymiany danych dają technologie w roku 2020?

KLUCZ TRZECI - PRAKTYKA CZYNI MISTRZA
- Odkładając na bok teorie i magiczny krąg S&OP, czyli jak w praktyce zorganizować proces planowania popytu?
- Jak za pomocą Integrated Business Planning (IBP) polepszyć proces planowania i zwiększyć wzrost osiąganych wyników w łańcuchu dostaw?
- Rola działów komercyjnych w planowaniu popytu, czyli jak zarządzać współpracą pomiędzy funkcjami?
- Ludzie i proces na pierwszym miejscu, potem technologia. Jakich narzędzi wspierających proces użyć, żeby od razu nie inwestować milionów w drogie systemy?

WSPÓLNY TON?
Sustainable Supply Chain - dyskutujemy o tym, czy ekonomiczny łańcuch dostaw idzie w parze z ekologicznym łańcuchem dostaw.

W ZESPOŁACH:
Supply Chain Date - masz problem z konkretnym fragmentem łańcucha dostaw, którym zarządzasz? Dołącz do stolika dyskusyjnego i podziel się nim z pozostałymi członkami zespołu. Czujne oko dyrygenta - moderatora nakieruje Cię na właściwy ton.
Podczas tegorocznej sesji Supply Chain Date dyskutować będziemy m.in.:
- o talentach, które mogą zasilić kadrę działów łańcucha dostaw,
- o tym, czy DDMRP to penicylina, czy placebo wobec problemów planowania,
- o wyborze narzędzia wspomagającego proces planowania popytu,
- o automatyzacji procesów logistycznych.

Więcej informacji: www.supply-chain.pl

Strony internetowe