Zaloguj się

Wydajne zarządzanie dużym i małym magazynem

Rodzaj wydarzenia: webinarium

Data rozpoczęcia: 2020-06-18

Data zakończenia: 2020-06-18

Miejsce konferencji: Internet

Organizator: Comarch SA

W imieniu organizatorów zapraszamy na bezpłatny webinar: "Wydajne zarządzanie dużym i małym magazynem". Webinar odbędzie się 18 czerwca 2020 r., w godz. 11:00 - 12:00.

20 06 05 WMS baner 468x120

Podczas webinaru omówione zostaną:

- sposoby magazynowania towarów,
- rozwiązania Comarch dedykowane do obsługi pracy magazynu,
- organizację procesów magazynowych w praktyce,
- zarządzanie informacją na kolektorze pracownika,
- elementy sztucznej inteligencji w magazynie.

Zaprezentowane zostaną przykłady wdrożeń rozwiązań magazynowych Comarch u klientów Bemko, Vilmorin Garden i Floslek.

Obsługa magazynu wysokiego składowania

Sprawna obsługa procesów magazynowych może zaważyć na sukcesie biznesowym firmy. To właśnie od odpowiedniej organizacji procesów logistycznych zależy czy dostawa towaru zostanie sprawnie zweryfikowana i rozlokowana na magazynie, czy magazynier może szybko i łatwo sprawdzić położenie zasobu, jego dostępność oraz ilość, a zamówienie dla Klienta zostanie sprawnie i bezbłędnie skompletowane oraz wydane kurierowi do transportu.

W trakcie webinaru poznają Państwo Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier - rozwiązania dla magazynów z rozbudowaną strukturą i zaawansowanymi procesami oraz Comarch Magazynier - aplikację dla mniejszych magazynów z prostą strukturą.

Omówione zostaną zagadnienia związane z zarządzaniem, organizacją i realizacją pracy zarówno w magazynach wielkopowierzchniowych, jak i niedużych lub nieposiadających rozbudowanej struktury i potrzeby wykorzystywania zaawansowanych procesów. Pokażemy jak optymalnie wykonać pracę przy użyciu kolektorów danych w zależności od skali magazynu.

Zobaczą też Państwo jak, w wygodny sposób, kierownik lub administrator może zarządzać treściami prezentowanymi na urządzeniach pracowników magazynów.

Webinar poprowadzi:

Piotr Kurowski - Product Manager Comarch WMS i Comarch Magazynier

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Z firmą Comarch związany od 2012 roku. Od 2013 roku odpowiada za prowadzanie konsultacji merytorycznych z zakresu wykorzystania systemów ERP w pracy przedsiębiorstw oraz prowadzenie prezentacji oprogramowania Comarch. Specjalizuje się w oprogramowaniu Comarch ERP Altum, Comarch Retail, narzędzi e-commerce i aplikacji mobilnych zintegrowanych z produktami.

Więcej informacji...

Strony internetowe