Zaloguj się

Dynamics Business Forum

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2020-10-27

Data zakończenia: 2020-10-27

Miejsce konferencji: Internet

Organizator: IT. INTEGRO sp. z o.o

W imieniu organizatorów zapraszamy na kolejną edycję cyklu spotkań dla przedsiębiorców - Dynamics Business Forum on-line. Bezpłatna, wirtualna konferencja poświęcona będzie tematyce inteligentnych technologii dla biznesu, dzięki którym współczesne przedsiębiorstwa mogą wzmocnić swoją konkurencyjność, wspomóc rozwój oraz poprawić odporność w czasach niepewnej sytuacji ekonomicznej spowodowanej pandemią COVID-19. Wydarzenie dedykowane jest przedstawicielom firm, którzy mogą wybrać jeden z dwóch dostępnych terminów - 14.10.2020 lub 27.10.2020 - i zarejestrować się na stronie wydarzenia DynamicsBusinessForum.pl

Dynamics Business Forum on-line - czego dotyczyć będzie konferencja?
W czasie Dynamics Business Forum 2020 uczestnicy poznają świat aktualnych trendów technologicznych dedykowanych przedsiębiorstwom - wykorzystywanych obecnie w systemie ERP, nowoczesnym oprogramowaniu do zarządzania procesami firmy. Wydarzenie jest odpowiedzią na intensywnie postępującą transformację cyfrową, ukazując zastosowanie takich nowoczesnych technologii, jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, Business Intelligence, Internet Rzeczy, chmura obliczeniowa, OCR czy koncepcja Przemysł 4.0. W czasie 9 prelekcji eksperci ERP zaprezentują ich zastosowanie w modułach systemu, ukazując jednocześnie specyfikę jego poszczególnych funkcjonalności wraz z kluczowymi nowościami.

Agenda konferencji:

1. W jakim kierunku zmierza świat nowoczesnych technologii - analiza trendów.
2. One Microsoft, czyli jak ścisła integracja rozwiązań zmienia biznes - wprowadzenie do możliwości systemu ERP.
3. Księgowość w systemie ERP - czyli jak zapewnić swojej firmie lepszą widoczność finansową.
4. Nowoczesny controlling w systemie ERP.
5. HR & Payroll Manager - nowości w obszarze zarządzania procesami kadrowo-płacowymi.
6. Zarządzanie projektami - jak realizować projekty na czas i w granicach budżetu.
7. Nowy wymiar produkcji z systemem ERP.
8. Narzędzia wykorzystywane w projektach grupowych.
9. System ERP w chmurze jako naturalny trend rozwoju firm.

W przypadku pojawienia się dodatkowych pytań zachęcamy uczestników również do udziału w wirtualnych pokojach spotkań, gdzie odbędą się otwarte dyskusje z zakresu tematyki prelekcji. Po szczegóły programu zapraszamy na stronę Dynamics Business Forum on-line.

Jak wziąć udział?
Zapisy na wydarzenie pozostają bezpłatne dla przedstawicieli firm. W celu dokonania rejestracji należy wypełnić formularz dostępny na stronie konferencji - https://www.dynamicsbusinessforum.pl/ - do dnia poprzedzającego wybrany termin wydarzenia. Po zatwierdzeniu zgłoszenia, otrzymają Państwo wiadomość z przekierowaniem do przyszłej transmisji.

Dlaczego warto?
- Jedyne takie wydarzenie w 2020 roku.
- W pełni aktualna tematyka.
- Okazja do bezpośredniego spotkania z ekspertami ERP.
- Konkretne zastosowania nowoczesnych technologii.
- 9 inspirujących prelekcji.
- Wirtualne pokoje poświęcone otwartym dyskusjom, wymianie poglądów i wskazówkom.

Poprzednie edycje i organizatorzy
Konferencja stanowi kontynuację spotkań dedykowanych przedsiębiorcom, organizowanych od 2016 roku przez firmę technologiczną IT.integro - partnera Microsoft, dostawcę nowoczesnego systemu ERP Dynamics 365 Business Central. W ramach dotychczasowych edycji odbyło się już 18 konferencji w 11 polskich miastach, które zgromadziły łącznie ponad 1000 uczestników. Tegoroczna, wirtualna edycja to przedłużenie cieszącego się zainteresowaniem wydarzenia, które przybliży przedsiębiorcom cyfrowe rozwiązania wspomagające biznes.

Wśród Patronów Medialnych znaleźli się: Wirtualna Polska, Money.pl, Portal Przemysłowy, Top Logistyk, Kaizen, Logistyczny.com, Wydawnictwo Medialog, Magazynowanie i Dystrybucja, ERP-view.pl, MagazynIT.pl, ERP24.pl, Ceo.com.pl, Logistyka.net.pl

Strony internetowe