Zaloguj się

Logistic and Warehouse Trends 2021

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2021-09-21

Data zakończenia: 2021-09-21

Miejsce konferencji: Łódź, Hotel Novotel

Organizator: Logistics Manager

Porozmawiajmy o przyszłości łańcuchów dostaw - Logistic and Warehouse Trends 2021.

Status quo łańcucha dostaw jeszcze nigdy nie zmieniał się tak szybko. Tylko od nas zależy, czy z kryzysów, które są za nami, a także z tych, które dopiero nas czekają, wyjdziemy silniejsi, czy nie.

Na konferencji "Logistic and Warehouse Trends" uczestnicy będą mieli okazję rozmawiać o najnowszych branżowych trendach, zbliżających się zagrożeniach, a także szansach na rozwój i optymalizację różnych aspektów działalności.

Organizatorzy - redakcja magazynu "Logistics Manager" zadba o to, aby dostarczyć Wam jak najbardziej aktualną i narzędziową wiedzę opartą na doświadczeniach zaprawionych w wielu bojach praktyków logistyki. Wśród prelegentów m.in.: Marta Cudziło, Mirek Gral, Grzegorz Woelke, Beniamin D. Matecki, Adam Komorowski, Robert Sadowski, Sebastian Chrzanowski-Sawicki. Podczas spotkania odbędzie się również debata pod tytułem: "Zagrożenia, trendy, krytyczność - o czym powinien pamiętać logistyk w dzisiejszych czasach?"

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich menadżerów i specjalistów odpowiedzialnych za zarządzanie logistyką, magazynami, dystrybucją oraz transportem do udziału w wydarzeniu. Konferencja odbędzie się 21 września 2021 roku w hotelu Novotel w Łodzi. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program i zapisy: https://tinyurl.com/2jac75hh