Zaloguj się

Jak nowe technologie IT mogą zwiększyć bezpieczeństwo kolei, usprawnić zarządzanie taborem i infrastrukturą oraz zwiększyć przepustowość linii kolejowej?

Rodzaj wydarzenia: seminarium

Data rozpoczęcia: 2021-09-22

Data zakończenia: 2021-09-22

Miejsce konferencji: Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk

Organizator: Meritus Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Wydarzenie odbędzie się 22 września 2021 roku w godzinach 16:00-17:00, podczas Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2021 w gdańskim AmberExpo (I piętro, sala 2).

Organizatorem seminarium jest spółka Meritus Systemy Informatyczne.

Partnerami wydarzenia są:
• Google Cloud
• Operator Chmury Krajowej
• Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Tele- i Radiotechniczny
• Laude Smart Intermodal S.A.

Seminarium zostało przygotowane z myślą o przewoźnikach kolejowych i firmach działających w branży kolejowej, które szukają informacji o najnowszych technologiach IT oraz innowacyjnych rozwiązaniach, które pomogą im zwiększyć poziom bezpieczeństwa i efektywności, zbudować przewagę konkurencyjną, zredukować koszty operacyjne, a przede wszystkim wprowadzić organizację w erę Przemysłu 4.0.

Do udziału w seminarium zaproszono grono wybitnych ekspertów, którzy przedstawią najnowsze technologie tworzone z myślą o branży kolejowej i zagadnienia mające istotny wpływ na rozwój tego sektora. Eksperci będą rozmawiać m.in. o innowacyjnych rozwiązaniach opracowanych przez spółkę Meritus Systemy Informatyczne - systemie GeoTrainAI oraz systemie WMS PINQUARK, sztucznej inteligencji, big data, maszynowym uczeniu i przetwarzaniu w chmurze. Po zakończeniu wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zadania szczegółowych pytań ekspertom.

Seminarium będzie prowadzone w języku polskim. Wystąpienia gości będą tłumaczone na język angielski oraz niemiecki. Wstęp dla gości Targów TRAKO jest wolny.

Więcej informacji na temat seminarium można znaleźć na LinkedIn.com

Strony internetowe