Zaloguj się

PROCON / POLZAK 2021 - New Procurement: Partnering to create value

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2021-10-19

Data zakończenia: 2021-10-20

Miejsce konferencji: Warszawa / online

Organizator: OptiBuy; PSML - Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów

Zakupy korporacyjne przeżywają obecnie renesans biznesowy. Po fazie walki z ograniczeniami, blokadami, rozpadającymi się łańcuchami dostaw - przychodzi czas światowej rekonwalescencji. Nowa Normalność. Po raz kolejny - Zakupy - odegrają kluczową rolę w odbudowywaniu światowej gospodarki. Tym razem, liderzy zakupów będą musieli zmierzyć się z wyzwaniami, jakich nie znali do tej pory, nawet w okolicznościach z roku 2008.

Podobnie do światowej gospodarki - niczym feniks z popiołów - odradza się konferencja PROCON / POLZAK. Jedno z najważniejszych, europejskich wydarzeń dedykowanych społeczności powraca w pełnej krasie. Po całkowicie zdalnej formie wydarzenia w 2020 r., specjaliści i kadra zarządzająca zakupami będzie mogła ponownie spotkać się "na żywo" w październiku w samym centrum Warszawy w The Hub (Crowne Plaza).
Jak co roku, organizatorzy wydarzenia - OptiBuy oraz PSML - Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki i Zakupów, przygotowali program obfitujący w wystąpienia międzynarodowych prelegentów i inspirujących gości. Wśród nich, oprócz m.in. przedstawicieli firm PZU, Lufthansa, Allegro, Lyreco, LPP, Polpharma, Żywiec czy Coca-Cola oraz instytucji (m.in. European Institute of Procurement Management EIPM czy Akademia im. Leona Koźmińskiego) znalazły się tradycyjnie nazwiska rozpoznawalne zarówno w branży (Keynote Speaker), jak i osobistości znane szerszej publiczności (Janina Bąk, aka Janina Daily oraz prof. Piotr Zielonka).

Organizatorzy przygotowali dwie opcje uczestnictwa dla obu dni konferencji: 19 i 20 października. Zdalną - która pozwoli obejrzeć prezentacje na żywo za pośrednictwem platformy konferencyjnej online. W hotelu Crowne Plaza - The Hub w Warszawie - gdzie będzie można porozmawiać z innymi liderami zakupów o nowej rzeczywistości biznesowej, nowych zagrożeniach, nowych wyzwaniach, nowych możliwościach - o erze New Procurement.

Szczegółowe informacje, sylwetki prelegentów, program konferencji oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie www konferencji.

Strony internetowe