Zaloguj się

Konferencja PPLNG i bioLNG 2022

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2022-10-12

Data zakończenia: 2022-10-13

Miejsce konferencji: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Gdynia

Organizator: Polska Platforma LNG i bioLNG

Podczas konferencji w szerszym zakresie będą omawiane tematy dotyczące transformacji energetycznej i miejsca LNG oraz jego substytutów bioLNG i sLNG w tejże rewolucji. Ponadto rozwinięte zostaną tematy związane z CCS - przechwytywaniem i re-utylizacją CO2, jako kluczowe uzupełnienie rynku.

Wśród prelegentów będą eksperci zarówno z Polski jak z zagranicy. Każdy z bloków tematycznych kończyć się będzie sesją Q&A lub panelem dyskusyjnym – tak, aby każdy z uczestników otrzymał komplet informacji na interesujący go temat. Dla osób zainteresowanych wybraną tematyką planowana jest organizacja warsztatów prowadzonych przez ekspertów.

Polska Platforma LNG i bioLNG to związek pracodawców mający na celu promowanie LNG i bioLNG jako nowoczesnego i czystszego paliwa, zarówno w transporcie drogowym, morskim i kolejowym, a także jako paliwa dla kogeneracji czy innych zastosowań przemysłowych. Rozwój paliw LNG i bioLNG jest głównym filarem przejścia w stronę niskoemisyjnej, a z czasem zeroemisyjnej gospodarki i transportu.

 

Więcej o konferencji na stronie wydarzenia.