Zaloguj się

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2023-05-30

Data zakończenia: 2023-06-02

Miejsce konferencji: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Organizator: Grupa MTP

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG to najważniejsze spotkanie sektora logistycznego w Polsce. To tutaj prezentowane są rozwiązania z zakresu automatyki, cyfryzacji danych, zarządzania centrum dystrybucyjnym, optymalizacji procesów logistycznych i nowoczesnego wyposażenia magazynu.

Ekspozycja targów co roku jest odzwierciedleniem bieżących trendów i wyzwań rynku, a jej główną osią są rozwiązania z zakresu logistyki 4.0 oraz nowoczesnego wyposażenia magazynu. Podczas wydarzenia nie zabraknie prezentacji nowości produktowych oraz okazji do networkingu. Osoby zainteresowane inwestycją w nowe technologie znajdą również punkty konsultacyjne znanych instytucji.

KONFERENCJA SMART WAREHOUSE
Nieodłączną częścią targów MODERNLOG jest dwudniowa konferencja Smart Warehouse kierowana do profesjonalistów szukających innowacyjnych rozwiązań. Dyskusja skupiona na automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji pracy w magazynie będzie w tym roku toczyć się w ramach 4 paneli tematycznych – #IoT digitalizacja, #automatyzacja procesów magazynowych, #AGV roboty oraz #Fulfilment – logistyka dla e-commerce.

STREFA IN4LOG
Podczas targów obowiązkowo odbędą się także pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log (Innovation for Logistics Industry). Przez 4 dni będzie można przyjrzeć się z bliska pracującym urządzeniom, zapoznać się z odtwarzanymi na miejscu procesami magazynowymi i dowiedzieć się, w jaki sposób je zoptymalizować. Pokazy organizowane są we współpracy z Wydawnictwem Medialog i szerokim gronem partnerów technologicznych.

MODERNLOG organizowany jest w towarzystwie Targów ITM Industry Europe będących największą imprezą wystawienniczą branży przemysłowej w tej części Europy. Współistnienie obu wydarzeń – w jednym miejscu i czasie – tworzy niepowtarzalną platformę do wymiany wiedzy, prezentacji innowacyjnych produktów, a także prekursorskich rozwiązań. W tym samym czasie odbędą się także Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

Więcej na stronie Wydarzenia.