Zaloguj się

Kongres Nowej Mobilności 2023

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2023-09-26

Data zakończenia: 2023-09-28

Miejsce konferencji: Łódź Expo

Organizator: Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych

Jedno z najbardziej dynamicznych wydarzeń branży e-mobility w Europie. Kongres ten zdobył rozpoznawalność na całym kontynencie i odbywa się w wyjątkowym momencie pełnym wyzwań dla branży zeroemisyjnych technologii, czyniąc to wydarzenie jeszcze bardziej istotnym.

Od 2019 roku, dzięki współpracy setek Partnerów, Kongres Nowej Mobilności sukcesywnie buduje swoją markę jako najszybciej rozwijającego się wydarzenia branży e-mobility w regionie Europy Środkowo-Wschodniej (CEE), tworząc unikalną platformę wymiany wiedzy, doświadczeń i idei dla kluczowych interesariuszy sektora zeroemisyjnych technologii w Europie. Każdego roku wydarzenie nabiera większej wartości merytorycznej, gromadząc profesjonalistów związanych z rynkiem nowej mobilności.

Uczestnicy Kongresu to przedstawiciele firm z różnych branż i sektorów, dla których ESG (Environmental, Social, Governance) oraz zrównoważony rozwój są kluczowymi elementami biznesowego sukcesu. Kongres Nowej Mobilności wyróżnia otwarta i warsztatowa formuła, skupiająca się na budowaniu współpracy i partnerstw.

W tym roku na Kongresie Nowej Mobilności charakteryzować się będzie 5 scenami, na których wygłoszone zostaną liczne panele i prezentacje. Nie zabraknie również części EXPO o powierzchni 13 tys. metrów kwadratowych, gdzie odbędą się liczne premiery motoryzacyjne. W ramach tegorocznej edycji wydarzenia znalazło się 6 głównych ścieżek tematycznych, które odzwierciedlają globalne trendy w branży e-mobility. Wśród nich znajdują się: eHDV Forum, Green Fleet Forum – ESG, Battery Day – EBA Summit, Hydrogen Mobility Forum, Global e-Mobility Forum oraz Komitety merytoryczne PSPA.

Program Kongresu: www.kongresnowejmobilnosci.pl