Zaloguj się

ESG - wyzwania i szanse dla polskich firm transportowych

Rodzaj wydarzenia: warsztaty

Data rozpoczęcia: 2023-12-05

Data zakończenia: 2023-12-05

Miejsce konferencji: online

Organizator: Locotransped, PITD

locopitd

Jako partner Warsztatów dla Managerów Transportu i Logistyki, współorganizowanych z Polskim Instytutem Transportu Drogowego, pt. "ESG - wyzwania i szanse dla polskich firm transportowych”, Locotranssped zaprasza do udziału w tym ważnym wydarzeniu, które odbędzie się już za tydzień, 5 Grudnia o godzinie 10:00 w formule online.

W trakcie warsztatów ekspertka Locotranssped - Katarzyna Prętnicka - przybliży sam temat ESG w relacji do branży transportowej. Będzie to okazja, aby poznać aktualne regulacje prawne w zakresie zrównoważonego rozwoju, w tym zasady raportowania wynikające z dyrektywy CSRD i ESRS. Opowie jakich danych i informacji oczekują już dziś klienci firm transportowych i w jaki sposób sprostać tym oczekiwaniom. Skoncentruje się na tym, jak standardy ESG wpływają na łańcuchy dostaw i jak mogą stanowić podstawę do budowania przewagi konkurencyjnej.

To będzie wyjątkowa okazja, aby nie tylko zgłębić te ważne kwestie, ale także podzielić się wiedzą i doświadczeniami, które pomogą firmom we wprowadzaniu zmian z obszaru zrównoważonego rozwoju.


↪️ LINK DO REJESTRACJI
↪️ AGENDA