Zaloguj się

XII Poznańskie Forum Logistyczne "Przyszłość logistyki miejskiej – rozwiązania w erze zrównoważonego rozwoju"

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2024-04-11

Data zakończenia: 2024-04-12

Miejsce konferencji: Centrum Wykładowe Politechniki Poznańskiej

Organizator: Koło Naukowe Logistyka, Wydział Inżynierii Zarządzania, Politechnika Poznańska

Zapraszamy na XII Poznańskie Forum Logistyczne – kolejną edycję studenckiej konferencji naukowej organizowanej przez Koło Naukowe Logistyka działające przy Wydziale Inżynierii Zarządzania Politechniki Poznańskiej.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12.04.2024 r. w Poznaniu i jest skierowane do wszystkich osób zainteresowanych branżą TSL, a w szczególności studentów kierunków związanych z łańcuchem dostaw. Konferencja ma na celu integrację środowisk akademickich, naukowych i biznesowych, które spotkają się, aby wspólnie dyskutować i podejmować problemy współczesnej logistyki. W tym roku motywem przewodnim jest "Przyszłość logistyki miejskiej — rozwiązania w erze zrównoważonego rozwoju".

Zmiany infrastrukturalne zachodzące w mieście Poznań skłoniły nas do pochylenia się nad tematem współczesnej logistyki miejskiej. Postępująca urbanizacja i konieczność dostosowania infrastruktury miejskiej do ciągłych innowacji stanowi nie lada wyzwanie. Pragniemy zwrócić uwagę na to, że postęp technologiczny to nie wszystko – powinien być on zgodny z ideą zrównoważonego rozwoju. Podczas tegorocznego Poznańskiego Forum Logistycznego postaramy się odpowiedzieć na współczesne wyzwania logistyki miejskiej i przybliżyć możliwości jej rozwoju w przyszłości – odbędzie się także debata z ekspertami, którzy z tymi zagadnieniami mierzą się na co dzień.

Konferencja to niepowtarzalna okazja do spotkania z praktykami biznesu, nawiązania kontaktów branżowych i nowych znajomości studenckich, a także wzięcia udziału w konkursie referatów, warsztatach i wycieczkach do przedsiębiorstw logistycznych.

Rejestracja trwa do 22.03.2024 r. Zachęcamy do udziału i śledzenia aktualizacji na stronie wydarzenia: https://fb.me/e/66KReV4Co