Zaloguj się

Targi Modernlog

Rodzaj wydarzenia: targi

Data rozpoczęcia: 2024-06-04

Data zakończenia: 2024-06-07

Miejsce konferencji: Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Organizator: Grupa MTP

Nowoczesność, otwartość na zmiany, innowacyjna logistyka to targi MODERNLOG. W towarzystwie ITM pozwala na ekspozycję produktów i przedstawienie możliwości branży logistyki, transportu, magazynowania w międzynarodowym gronie. Podczas wydarzenia rozwiązania wpiszą się w ideę logistyki 4.0 zakładającej automatyzację procesów, możliwość szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków.

Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu MODERNLOG to najważniejsze spotkanie sektora logistycznego w Polsce. To tutaj prezentowane są rozwiązania z zakresu automatyki, cyfryzacji danych, zarządzania centrum dystrybucyjnym, optymalizacji procesów logistycznych i nowoczesnego wyposażenia magazynu. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 4-7.06.2024 roku.

MODERNLOG co roku przyciąga liderów branży z Polski i zagranicy – integratorów systemów, producentów i dystrybutorów rozwiązań z zakresu logistyki 4.0 oraz magazynów przyszłości. W programie targów: premiery produktowe, konferencja Smart Warehouse, pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log.

 

Dlaczego warto wziąć udział w targach MODERNLOG?

- Towarzystwo ITM Industry Europe, największych targów przemysłowych w tej części Europy
- Międzynarodowe towarzystwo, blisko 50% wystawców z zagranicy
- Możliwość nawiązania kontaktów biznesowych z partnerami z Polski i zagranicy
- Profesjonalni zwiedzający, ponad 18 tysięcy uczestników targów ITM
- Przegląd najnowszych trendów branży
- Blok wydarzeń specjalistycznych dedykowany branży

Ekspozycja targów co roku jest odzwierciedleniem bieżących trendów i wyzwań rynku, a jej główną osią są rozwiązania z zakresu logistyki 4.0 oraz nowoczesnego wyposażenia magazynu. Podczas wydarzenia nie zabraknie prezentacji nowości produktowych oraz okazji do networkingu. Osoby zainteresowane inwestycją w nowe technologie znajdą również punkty konsultacyjne znanych instytucji.

Więcej na stronie Wydarzenia.