Zaloguj się

Automatyzacja i robotyzacja produkcji - kierunek Przemysł 4.0

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2024-03-06

Data zakończenia: 2024-03-06

Miejsce konferencji: Qubus Hotel Legnica, ul. Skarbowa 2, Legnica

Organizator: Axon Media

Zapraszamy serdecznie na bezpłatną konferencję pt. "Automatyzacja i robotyzacja produkcji - kierunek Przemysł 4.0", dedykowaną przedstawicielom zakładów produkcyjnych!

Podczas wydarzenia zyskasz praktyczną wiedzę popartą przykładami z zakresu automatyki przemysłowej, poznasz najnowsze techniki napędowe i sterowania w procesach produkcyjnych, dowiesz się, jak efektywnie przeprowadzić monitoring pracy linii montażowych w celu ograniczenia przestojów, jak optymalizować koszty, poprawić efektywność i energooszczędność produkcji. Zaprezentujemy najnowsze trendy i wdrożenia w obszarze robotyki oraz przeanalizujemy ile czasu potrzeba, by cyfryzacja procesów produkcyjnych oraz integracja systemów przekształciła się w realne efekty. Wszystkie te zagadnienia będą zbieżne z ideą Przemysłu 4.0!

W programie konferencji przewidziane są inspirujące prezentacje, warsztaty techniczne oraz studia przypadków, które pozwolą zrozumieć korzyści wynikające z automatyzacji i robotyzacji produkcji. Będzie to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, zdobycia wiedzy praktycznej oraz nawiązania wartościowych kontaktów biznesowych z liderami i ekspertami z branży.

Więcej na stronie Wydarzenia.