Zaloguj się

Jakie opony wybrać?

Kwestia bezpieczeństwa na drodze jest bardzo ważna. Nie bez znaczenia jest także wybór ogumienia, który nie powinien być przypadkowy. Kiedy interesują nas ekonomiczne rozwiązania, wówczas rozważamy zakup opon używanych, który, jak się okazuje, jest właściwym wyborem. Warto wiedzieć, że szeroka oferta opon używanych, która jest dostępna na polskim rynku, to przede wszystkim wysokiej jakości opony dostępne w wielu rozmiarach i modelach, które de facto nie różnią się w znaczącym stopniu od nowych modeli ogumienia. Pojawia się zatem pytanie - skoro używane opony gwarantują ten sam standard bezpieczeństwa, po co więc przepłacać?

Profesjonalne rusztowania do odśnieżania pojazdów – szansa na bezpieczniejszą jazdę zimą

Mimo że zimy w Polsce z roku na rok są coraz łagodniejsze, kierowcy niezmiennie muszą się borykać ze śniegiem oraz lodem zalegającymi na drogach. Chociaż jeździ się ostrożniej i wolniej ze względu na gorsze warunki, to na prowadzących auta czeka jeszcze jedno, poważne zagrożenie – spadające z dachów samochodowych ciężarowych śnieżne czapy oraz lodowe odłamki. Jest jeden sposób, aby zapobiec niebezpieczeństwo i jest nim system rusztowań do odśnieżania pojazdów. Dowiedz się więcej o tej konstrukcji specjalnej kierowanej do branży TSL.

Stół warsztatowy - kupić czy zrobić samemu?

Wybór odpowiedniego stołu do warsztatu ma kluczowe znaczenie dla efektywności pracy i ergonomii w warsztacie. Niezależnie od tego, czy pracujesz z narzędziami ręcznymi lub elektrycznymi, stabilny i wytrzymały stół warsztatowy jest niezbędny. Taki mebel można albo kupić, albo zrobić samodzielnie. Które z tych dwóch rozwiązań warto wybrać i jakie są ich zalety? Na te zagadnienia odpowiemy w dzisiejszym wpisie.

Nie masz AC? To poważny błąd. Możesz wiele stracić

Uważasz się za mistrza kierownicy, jeździsz zgodnie z przepisami i dbasz o bezpieczeństwo. To nie wystarczy, aby uniknąć wypadku. Może on zdarzyć się każdemu – np. ze względu na złe warunki na drodze. Zepsuty samochód oznacza wizytę w warsztacie i głębsze sięgnięcie do portfela. To wtedy w najlepszej sytuacji będą ci, który byli przezorni i wykupili dobre ubezpieczenie AC.

Robotyzacja profesjonalnego sprzątania

Fizyczna praca ludzi była do pewnego czasu standardem, jeżeli chodzi o proces czyszczenia podłóg. Jednak rozwój współczesnej technologii sprawił, że w tej dziedzinie możliwa jest częściowa lub pełna automatyzacja i robotyzacja. Do czyszczenia posadzek można wykorzystać maszyny czyszczące, które są w stanie sprawić, że praca nie stają się tak wymagająca dla człowieka.

Sposoby finansowania samochodów dla firm

Korzystanie z samochodu w firmie współcześnie stało się niemal oczywistością. Trzeba jednak pamiętać, że z punktu widzenia finansów przedsiębiorstwa, jest to, często niemałe, obciążenie finansowe. Dlatego warto, by sposób finansowania samochodu w firmie był jak najatrakcyjniejszy. O takie warunki dba Volkswagen Financial Services. O tym, jak korzystne oferty finansowania samochodów czekają na firmy, można przekonać się, np. korzystając z kalkulatora leasingu auta.

Volkswagen Caddy i Crafter w leasingu dla firm

Poszukiwanie idealnego samochodu dostawczego dla firmy to z pozoru niełatwe zadanie. Auto musi być odpowiednio dopasowane gabarytowo, powinno cechować się dużą praktycznością i pewnością na drodze w każdych warunkach, zapewniać przy tym komfort, a do tego być dostępne w atrakcyjnym finansowaniu. Na szczęście wszystkie te wymagania spełniają Volkswagen Caddy i Volkswagen Crafter w finansowaniu Volkswagen leasing od Volkswagen Financial Services.

Program TMS - zarządzaj transportem i spedycją

Program TMS ma na celu wsparcie firm transportowych w organizacji ich pracy. Pozwala na planowanie transportu, co znacząco ułatwia pracę pracowników, a także przewoźników. System TMS pozwoli Ci znacząco usprawnić usługi transportowe na terenie twojego zakładu pracy. Również twoi pracownicy na tym skorzystają. Dzięki temu systemowi stworzonemu z myślą o branży logistycznej, planowanie czasu pracy kierowców nie sprawi Ci większej trudności. Większość firm transportowych, które korzystają z jego dobrodziejstw, wykazuje dużo większe zyski oraz wzmożoną efektywność pracowników. Wspaniałej jakości rozwiązania znajdziesz na stronie FireTMS.