Zaloguj się

Volkswagen Caddy i Crafter w leasingu dla firm

Poszukiwanie idealnego samochodu dostawczego dla firmy to z pozoru niełatwe zadanie. Auto musi być odpowiednio dopasowane gabarytowo, powinno cechować się dużą praktycznością i pewnością na drodze w każdych warunkach, zapewniać przy tym komfort, a do tego być dostępne w atrakcyjnym finansowaniu. Na szczęście wszystkie te wymagania spełniają Volkswagen Caddy i Volkswagen Crafter w finansowaniu Volkswagen leasing od Volkswagen Financial Services.

Volkswagen to marka, która od lat konsekwentnie rozwija swoją ofertę samochodów dostawczych, budując pozycję lidera w tym segmencie. W gamie dostępne są auta na różnorodne potrzeby – zarówno dla mniejszych dostaw, jak i naprawdę dużych zadań. Świetny przykład takich modeli ze zróżnicowanym przeznaczeniem stanowią, chociażby Volkswagen Caddy oraz Volkswagen Crafter.
VW Caddy to stosunkowo nieduży samochód jak na auto dostawcze. Długość 4,5 m i szerokość 1,855 m (bez lusterek) sprawiają, że auto świetnie sprawdza się np. w warunkach miejskich. Chociaż wyróżnia się ładownością i praktycznością, nie jest odczuwalnie większy np. od wielu popularnych miejskich SUV-ów. Oferowana przestrzeń bagażowa pozwala z łatwością zmieścić w nim nawet spore gabaryty. Co więcej, łatwy dostęp do bagażnika dzięki dużemu otworowi załadunkowemu i niskiemu progowi ułatwia pakowanie różnorodnych bagaży. Dzięki obszernej ilości miejsca w drugim rzędzie siedzeń świetnie sprawdza się nie tylko w firmie, ale także jako auto rodzinne.

Samochodem dostawczym zaprojektowanym z myślą o naprawdę dużych zadaniach jest natomiast VW Crafter. Potężna przestrzeń ładunkowa w połączeniu z szeregiem udogodnień, systemów bezpiecznego mocowania bagażu, szerokim otworem w drzwiach przesuwnych, tylnym drzwiom skrzydłowym czy praktycznym oświetleniem LED sprawia, że przewożenie dużych ładunków to wręcz przyjemność. Zwłaszcza że - jak na Volkswagena przystało - auto jest pełne zaawansowanych rozwiązań technicznych wspomagających kierowcę.
To, co łączy oba opisane wyżej modele, to możliwość nabycia ich w bardzo atrakcyjnym finansowaniu dla firm Volkswagen leasing od VW FS. Tak, jak różne modele samochodów dostawczych Volkswagen dostosowane są do zróżnicowanych potrzeb firm, tak również jest z ofertą Volkswagen leasing. Możemy zdecydować się zarówno na bardziej klasyczną formę, wpłacając np. wysoką opłatę wstępną i wykupując samochód na koniec umowy, jak też na rozwiązanie przypominające w swojej konstrukcji najem, gdzie płacimy przede wszystkim za korzystanie z auta.

Dzięki przejrzystemu kalkulatorowi leasingu dostępnemu na stronie VW FS możemy samodzielnie przekonać się, jak atrakcyjną ratę możemy uzyskać na modele Caddy czy Crafter. Co więcej, Volkswagen leasing umożliwia jazdę zupełnie nowym samochodem nawet z zerową opłatą wstępną. Jeżeli natomiast chcemy płacić jak najniższą ratę przez czas trwania umowy, możemy na początku wnieść opłatę w wysokości do 30% wartości pojazdu, ustawić szacunkowy roczny limit kilometrów i odpowiednio dobrać okres finansowania. Potrzebujesz służbowego auta dostawczego? Volkswagen Caddy i Crafter czekają na Ciebie w atrakcyjnym leasingu dla firm.

Ostatnio zmieniany w czwartek, 22 grudzień 2022 10:58
Zaloguj się by skomentować