Baner reklamowy - Za kulisami dostawy pewnej przesyłki... Pierwsze tak szczegółowe badanie procesu dostawy kurierskiej. Przeczytaj
Baner reklamowy Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny - Weryfikacja kodów i etykiet logistycznych. Sprawdź
baner reklamowy ETLOG - Profesjonalne etykiety logistyczne w standardzie GS1 Sprawdź sam

Kongres Polskich Menedżerów Zakupów PROCON/POLZAK 2015

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2015-10-22

Data zakończenia: 2015-10-23

Miejsce konferencji:
Warszawa, hotel Double Tree by Hilton, ul. Skalnicowa 21

Organizator:
OptiBuy; Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki (PSML)

PROCON/POLZAK 2015 to dwa dni spędzone z najlepszymi ekspertami z wieloletnim doświadczeniem z zakresu zakupów korporacyjnych oraz zakupów publicznych.
To najstarsze i największe w kraju wydarzenie dla kupców gromadzące każdego roku osoby odpowiedzialne za zarządzanie i koordynowanie zakupami, łańcuchem dostaw w największych firmach działających w Polsce.
90% uczestników ubiegłorocznej konferencji oceniło bardzo dobrze lub dobrze dobór prelegentów, a 91% zamierza wziąć udział w tegorocznej edycji wydarzenia.
To niepowtarzalna okazja do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu zarządzania zakupami jak i również możliwość wymiany swoich doświadczeń i spostrzeżeń z prelegentami oraz specjalistami z branży.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www kongresu.