Zaloguj się

podcast intro

Rozmawiamy o szeroko pojętej logistyce, szukając jej - przede wszystkim - tuż obok siebie. Będziemy dzielić się z Wami naszą ekspercką wiedzą i doświadczeniem - bez przydługawych wykładów czy nudnych referatów. Do każdego odcinka zapraszamy specjalistów, którzy w ciekawy i inspirujący sposób opowiadają o tym, co ich pasjonuje w logistyce, jakie są aktualne trendy i jakich rozwiązań możemy się spodziewać w najbliższych latach. A wszystko to podane w formie swobodnej rozmowy, okraszonej ciekawymi przykładami, inspirującymi historiami i ciekawostkami, o których nie wszyscy słyszeli.

Cykl "Obok logistyki" w ramach podcastu "O technologii na głos" prowadzą Bartek Matyja, Marcin Tomkowiak i Małgorzata Lamperska z Łukasiewicz - Poznańskiego Instytutu Technologicznego.

Podcast "O technologii na głos" - cykl "Obok logistyki" - Technologia blockchain i jej zastosowania

Blockchain to bardzo rozwojowa technologia, która znajduje coraz więcej zastosowań. Jakie korzyści generuje dla firm i co może zaoferować? Gdzie technologia blockchain przynosi niecodzienne rozwiązania? Z czym wiąże się wdrożenie sieci blockchain i jak różnorodne może mieć zastosowania? Na te i wiele innych pytań odpowiada Małgorzata Ignaczewska - Program Manager, Biuro Inicjatyw i Projektów, KIR. Rozmowa miała miejsce pod koniec grudnia 2023.

Zapraszamy do odsłuchania naszego podcastu.

Jak zwykle odcinek dostępny jest zarówno na platformie YouTube, jak i w serwisach podcastowych: Google Podcasts, Apple Podcasts, Anchor, Spotify itp. Serdecznie zapraszamy do odsłuchania odcinka i jego komentowania!

 

Zaloguj się by skomentować