logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-
Rejestracja użytkownika
Przeczytałem i akceptuję REGULAMIN portalu, w którym wyjaśnione są zasady przetwarzania moich danych osobowych w celu realizacji usług.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w formularzu danych osobowych przez Instytut Logistyki i Magazynowania z siedzibą w Poznaniu przy ul. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań tj. Administratora danych osobowych, w celach statystycznych oraz w celu pełnego dostępu do forum portalu Logistyka.net.pl. Mam świadomość dostępu do treści podanych przeze mnie danych oraz ich poprawiania. Jednocześnie mam świadomość, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, w skutek czego ILiM nie będzie mógł przetwarzać moich danych osobowych. Dane można poprawić lub usunąć poprzez kontakt pod adresem e-mail: michal.koralewski(at)ilim.poznan.pl.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez Instytut Logistyki i Magazynowania z siedzibą w Poznaniu przy ul. Estkowskiego 6, 61-755 Poznań, informacji handlowych drogą elektroniczną na adres poczty elektronicznej podany w formularzu.

lub Anuluj

 Instytut Logistyki i Magazynowania