logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Oferta szkoleń Instytutu Logistyki i Magazynowania

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Instytut Logistyki i Magazynowania oferuje szkolenia z zakresu logistyki, e-administracji i kodów kreskowych, przygotowane na podstawie najlepszych wdrożeń rynkowych i dostępne na https://www.e-bit.edu.pl/.


Polecamy:


->> Szkolenia e-learning – tu uczysz się sam, wykorzystujesz Internet oraz odpowiednio przygotowany materiał dydaktyczny a cały proces kończy się uzyskaniem certyfikatu. Zapłać on-line i w ciągu 3 minut uzyskaj dostęp do szkolenia, który trwa 30 dni. Sam decydujesz ile czasu przeznaczasz na naukę.


->> Szkolenia stacjonarne – znajdź temat dla siebie i przekonaj się o skuteczności naszych trenerów, którzy ukształtują Twoje nowe umiejętności, wskażą praktyczne rozwiązania i innowacyjne narzędzia. Nasze szkolenia odbywają się w kameralnych grupach i dają możliwość wymiany doświadczeń, dyskusji oraz nawiązania ciekawych kontaktów.


->> Szkolenia na zamówienie są przygotowywane w oparciu o konkretne potrzeby Twojej firmy, dzięki temu precyzyjnie dopasujemy materiał szkoleniowy i formę szkolenia do celów procesu edukacyjnego.


Więcej informacji na temat oferty szkoleń: https://www.e-bit.edu.pl/.


Ostatnio zmieniany piątek, 12 październik 2018 12:59

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj