logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

PROMAG stawia na e-sprzedaż

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma PROMAG S.A. znalazła się w gronie zwycięzców tegorocznej edycji rankingu e-Gazeli Biznesu, organizowanego przez Puls Biznesu we współpracy z firmą badawczą ARC Rynek i Opinia. Ranking wyłonił najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa w branży e-commerce.

 - Cieszy nas obecność w gronie laureatów konkursu, zwłaszcza że jesteśmy jedną z pierwszych firm w branży logistycznej, która wprowadziła możliwość zakupów własnych produktów przez Internet. Polski e-handel niemal każdego roku cechuje się bardzo dużą, dwucyfrową dynamiką wzrostu i z pewnością będzie w kolejnych latach jednym z najszybciej rozwijających się rynków. Takiej oferty oczekują także nasi klienci i branża logistyczna, dlatego planujemy kolejne inwestycje w ten kanał sprzedaży. W 2014 roku nasza sprzedaż internetowa wzrosła w stosunku do roku 2013 o 26% i zależy nam by ten trend utrzymać w kolejnych latach - powiedziała Karolina Tokarz, wiceprezes zarządu, dyrektor ds. handlu i marketingu w PROMAG S.A.

    Pierwszy sklep internetowy PROMAG otworzył w 2002 roku. W marcu 2015 uruchomiono całkowicie nową wersję sklepu pod adresem www.e-promag.pl - w pełni responsywną i dostosowaną do urządzeń mobilnych. Aby maksymalnie ułatwić korzystanie z serwisu, wprowadzono całkowicie intuicyjny interfejs, a proces zakupowy uproszczony został do kilku podstawowych kroków. Dodatkowymi udogodnieniami jest także porównywarka produktów oraz możliwość filtrowania listy produktów według własnych parametrów. Użytkownicy mają także dostęp do leksykonu podstawowych pojęć intralogistycznych i mogą wystawiać opinie na temat zakupów.

 - Staramy się na bieżąco wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom stawianym przez rynek. Jedną z naszych przewag jest na pewno duże zaplecze magazynowe, dzięki czemu większość produktów dostępnych za pośrednictwem e-promag.pl możemy oferować niemal od ręki. Ponad 90% nadawanych przez nas przesyłek dociera do odbiorcy w przeciągu jednego dnia roboczego. Aby zachęcać do korzystania ze sklepu internetowego wprowadzamy także cyklicznie oferty promocyjne oraz wyprzedaże produktów i rozwijamy program lojalnościowy. Cały czas inwestujemy także w podnoszenie jakości obsługi klienta - dodaje Karolina Tokarz.

Ostatnio zmieniany piątek, 20 listopad 2015 12:20

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Aluplast wynajmuje powierzchnię w Logicor Poznań

Aluplast wynajmuje powierzchnię w Logicor Poznań

Aluplast podpisał umowę najmu 10 000 m kw. powierzchni magazynowo-przemysłowej w centrum dystrybucyjnym Logicor Poznań...

MAN wozi świąteczną atmosferę

MAN wozi świąteczną atmosferę

 Czerwony ciągnik siodłowy MAN TGX 18.440 BLS 4x2 EfficientLine2 z kolorową naczepą przemierza w styczniu...

North-West Logistic Park w rękach amerykańskiego inwestora

North-West Logistic Park w rękach amerykańskiego inwestora

Amerykański inwestor Exeter Property Group zawarł finalną umowę kupna centrum magazynowo-produkcyjnego North-West Logistic Park w...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj