logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL


A+ A A-
PKP CARGO podpisało 11 września umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, na podstawie której spółka otrzyma kredyt inwestycyjny do wysokości 515,2 mln zł. Środki będą mogły zostać przeznaczone na finansowanie i refinansowanie napraw i modernizacji lokomotyw oraz wagonów towarowych przewoźnika.
Czytaj więcej...
Przedstawiciele Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce i Solaris Bus & Coach S.A. podpisali dzisiaj umowę obejmującą dostawę dwóch Urbino 8,9 LE electric. Są to pierwsze, w pełni elektryczne autobusy zakupione w Polsce. Niezwykle innowacyjne i ekologiczne pojazdy zostaną przekazane klientowi już wiosną przyszłego roku.
Czytaj więcej...
Na pasażerów pociągów Express InterCity czeka smaczna i zdrowa niespodzianka. PKP Intercity rozda podróżnym ponad 280 tys. jabłek. Akcja ruszy 9 września 2014 roku.
Czytaj więcej...
Mauffrey Group po raz kolejny postanowiła obdarzyć zaufaniem IVECO i złożyć zamówienie we Francji na 600 pojazdów Stralis Euro 6 z terminem dostawy w 2014 r. Modele IVECO będące przedmiotem zamówienia to ciągniki siodłowe Hi-Way (przeznaczone do obsługi transportu dalekobieżnego) oraz Hi-Road (do obsługi transportu regionalnego). Pojazdy będą wyposażone w silniki Cursor 11 Euro 6 o mocy 460 KM.
Czytaj więcej...
Ekologiczny, mocny i ekonomiczny - te cechy autobusu miejskiego MAN Lion’s City GL CNG przekonały dziennikarzy czasopism specjalistycznych, wchodzących w skład europejskiego jury tegorocznego testu autobusów Bus Euro Test. Przegubowy autobus o długości 18,75 m z napędem na gaz ziemny zdecydowanie wyprzedził modele konkurencji, zdobywając tytuł „Bus of the Year 2015“. Puchar zostanie wręczony zwycięzcy we wrześniu podczas targów IAA Nutzfahrzeuge 2014 w Hanowerze.
Czytaj więcej...
Elektryczna Hybryda Volvo 7900 zostanie oficjalnie zaprezentowana na Międzynarodowych Targach Pojazdów Komercyjnych IAA we wrześniu. Cicha, czystsza, o znacznie niższym zużyciu paliwa, reprezentuje nową generację transportu publicznego. Volvo już podpisało kontrakty z kilkoma europejskimi miastami na dostawę autobusów.
Czytaj więcej...
Od 15 września 2014 roku bilety PKP Intercity, kupione na 7 dni przed podróżą, będą tańsze o 20%, a na 15 dni o 30%. Wyższe upusty mają zachęcić pasażerów do planowania podróży z wyprzedzeniem.
Czytaj więcej...
DHL Express (Poland), światowy lider na rynku międzynarodowych przesyłek ekspresowych, wspiera ekspansję polskich firm meblarskich za granicą, oferując im kompleksową obsługę logistyczną i doradztwo podatkowo-celne. W oparciu o potrzeby i oczekiwania logistyczne, firma DHL Express (Poland) przygotowała projekt, mający na celu zapewnienie kompleksowej obsługi dla sektora meblarskiego.
Czytaj więcej...
W Polsce dostępny jest już serwis ekspresowego transportu nocnego próbek medycznych, farmaceutyków, sprzętu ratującego życie. Wprowadził go TNT Express, polski oddział jednej z największych firm kurierskich świata.
Czytaj więcej...

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Ponad 500 mln zł kredytu inwestycyjnego od Banku Gospodarstwa Krajowego…

Ponad 500 mln zł kredytu inwestycyjnego od Banku Gospodarstwa Krajowego dla PKP CARGO

PKP CARGO podpisało 11 września umowę z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, na podstawie której spółka otrzyma...

Specjalny serwis pomoże e-sklepom i klientom zrozumieć nowe prawo

Specjalny serwis pomoże e-sklepom i klientom zrozumieć nowe prawo

Już 25 grudnia 2014 r. wejdzie w życie nowa ustawa regulująca zasady funkcjonowania sklepów internetowych....

Koniec pierwszego etapu realizacji Pomorskiego Centrum Logistycznego w Gdańsku

Koniec pierwszego etapu realizacji Pomorskiego Centrum Logistycznego w Gdańsku

Goodman wynajął firmie spedycyjnej NTA 3 102 mkw. powierzchni magazynowej w Pomorskim Centrum Logistycznym położonym...

Ostatnio na forum

Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie lub Rejestracja

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj