logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL


A+ A A-
FM Logistic, w ramach realizacji wdrożonego dwa lata temu dziesięcioletniego planu strategicznego, postawiło między innymi na rozwój usług transportowych. W tym roku operator zakończył drugi etap rozbudowy sieci drobnicowej, wzmacniając znacząco dział handlowy dedykowany tej usłudze, jak również rozpoczął realizację usług dla branży fresh.
Czytaj więcej...
Sztab kryzysowy przywraca pełną funkcjonalność systemu sprzedaży biletów PKP Intercity. Można już kupić bilet w sieci. Trwa uruchamianie terminali zdalnych i biletomatów.
Czytaj więcej...
DHL Freight podnosi stawki za przesyłki drobnicowe na rok 2015 o 5%, by zrekompensować rosnące zewnętrzne koszty utrzymania sieci.
Czytaj więcej...
Ze względu na awarię systemu sprzedaży biletów w kanale internetowym, PKP Intercity potroi pulę biletów w super cenach (49 zł) oraz obejmie szczególną opieką klientów, którzy mają trudności w korzystaniu z serwisu e-IC. W związku z zaistniałą sytuacją nastąpią również zmiany personalne w zarządzie spółki.
Czytaj więcej...
Dywizja DHL Fracht, wchodząca w skład struktury prawnej DHL Express w Polsce oraz dostawca usług transportu drogowego i kolejowego m.in. w kraju i w Europie, otrzymała certyfikat TCF, przyznawany najlepszym przedsiębiorstwom transportowym działającym na rynku europejskim.
Czytaj więcej...
DHL, oficjalny partner logistyczny lipskiej Orkiestry Gewandhaus, wspierał doroczną trasę koncertową orkiestry po Stanach Zjednoczonych. W dniach 3-10 listopada orkiestra pod kierownictwem Riccardo Chailly'ego, zagrała sześć koncertów w Houston, Waszyngtonie, Bostonie, Newark i Nowym Jorku.
Czytaj więcej...
Atrakcyjne ceny biletów, dodatkowe miejsca w pociągach oraz wzmocniona informacja pasażerska na dworcach to oferta PKP Intercity na długi listopadowy weekend.
Czytaj więcej...
Na ulice wyjechały naczepy FM Logistic z nową identyfikacją. Po pojazdach z „metkami eco”, którymi zostały oznakowane ekologiczne samochody dedykowane branży health, przyszła kolej na flotę do obsługi branży fresh.
Czytaj więcej...
P&O Ferries rozszerza swoją działalność cargo na Morzu Północnym wraz z wprowadzeniem codziennych przewozów promowych cargo między brytyjskim Teesport i belgijskim Zeebrugge.
Czytaj więcej...

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Panattoni Europe na piątkę w CIJ Awards

Panattoni Europe na piątkę w CIJ Awards

Panattoni Europe został bezapelacyjnym zwycięzcą w 12. edycji CIJ Awards. Firma zdobyła pięć nagród w...

Frigo Logistics nowym partnerem logistycznym dla sieci Piotr i Paweł

Frigo Logistics nowym partnerem logistycznym dla sieci Piotr i Paweł

Sieć supermarketów Piotr i Paweł wybrała Frigo Logistics, jako kolejnego operatora logistycznego na dystrybucję produktów...

Deutsche Post DHL zdobywcą EMC Blue Sky Supplier Sustainability Award…

Deutsche Post DHL zdobywcą EMC Blue Sky Supplier Sustainability Award 2014

Deutsche Post DHL otrzymał nagrodę - Blue Sky Supplier Sustainability Award 2014, którą firma EMC...

Ostatnio na forum

Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie lub Rejestracja

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj