logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL


A+ A A-
PKP Intercity zaprasza na Noc Muzeów. W najbliższy weekend osoby wybierające się na nocne zwiedzanie otrzymają bilet powrotny na pociąg PKP Intercity gratis. Oferta obowiązuje na przejazdy do 7 miast biorących udział w akcji.
Czytaj więcej...
Mimo, że Urzędy Skarbowe szukają kolejnych metod na dokręcenie śruby przedsiębiorcom posiadającym pojazdy, jeden sposób na tanie korzystanie z firmowych samochodów wciąż działa.
Czytaj więcej...
Dachser uruchomił kolejne codzienne połączenie do Niemiec, Dortmundu i Neuss niedaleko Dusseldorfu. Dzięki zwiększeniu liczby połączeń na zachód, operator poszerza możliwości eksportowe nie tylko do Niemiec, ale także do Francji, krajów Beneluxu, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Hiszpanii i Portugalii.
Czytaj więcej...
DHL Parcel, jako pierwszy w Polsce, uruchomił szeroki wachlarz płatności internetowych, umożliwiających zapłaty za transport przesyłki już w momencie zamawiania kuriera.
Czytaj więcej...
Transport nietypowych ładunków to jedna ze specjalizacji doświadczonego zespołu DSV. Każdego dnia eksperci project cargo stają przed nowymi wyzwaniami, najczęściej związanymi z dużymi gabarytami lub trudno dostępnymi miejscami docelowymi ładunków. Jednak transport ponadgabarytowej sztuki jest nowym doświadczeniem w portfolio operatora.
Czytaj więcej...
Niestety nadal brak rozwiązania dla sytuacji polskich przewoźników w obliczu MiLoG. Kwestia obowiązkowej płacy minimalnej nieznacznie się rozjaśniła po niedawnym wyroku berlińskiego sądu.
Czytaj więcej...
W ostatnich tygodniach fabrykę Solarisa opuściły dwa wyjątkowe trolejbusy - Trollino z numerem 1000, który trafił do austriackiego Salzburga, a także trolejbus numer 1001, zbudowany dla gdyńskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji Trolejbusowej. Dzisiaj w Gdyni odbyło się uroczyste przekazanie wyposażonego w najnowsze technologie jubilata.
Czytaj więcej...
Kwietniowa korekta to trzecia z sześciu w tym roku. Zmiany w rozkładach jazdy pociągów są konieczne ze względu na intensywną modernizację linii kolejowych. Tylko w tym roku zarządca infrastruktury planuje wydać na ten cel ponad 8 mld zł. Dodatkowo, na tory wyjedzie więcej składów Pendolino.
Czytaj więcej...
Dwa pierwsze tramwaje marki Solaris rozpoczęły w Brunszwiku regularne kursy pasażerskie. Miejski przewoźnik Braunschweiger Verkehrs-GmbH zamówił u polskiego producenta łącznie 18 pojazdów tego typu. Kolejne Tramino będą sukcesywnie pojawiać się na brunszwickich torach w następnych miesiącach bieżącego roku.
Czytaj więcej...

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Złote Godło dla usługi TDI w programie Najwyższa Jakość Quality…

Złote Godło dla usługi TDI w programie Najwyższa Jakość Quality International 2015

DHL Express (Poland), lider na rynku międzynarodowych usług logistycznych, otrzymał tytuł laureata i Złote Godło...

Ożywienie gospodarki europejskiej odzwierciedlają ceny transportu

Ożywienie gospodarki europejskiej odzwierciedlają ceny transportu

Dwudzieste trzecie wydanie Transport Market Monitor, magazynu wydawanego przez Capgemini Consulting oraz Transporeon, przedstawia dynamikę...

Regulamin wszystko przyjmie, ale prawo nie wszystko wybaczy

Regulamin wszystko przyjmie, ale prawo nie wszystko wybaczy

Sklepy internetowe w Polsce powstają jak grzyby po deszczu. Wiele z nich nie jest jednak...

Ostatnio na forum

Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie lub Rejestracja

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj