logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL


A+ A A-
Dynamika rynku transportowego według Capgemini Consulting oraz Transporeon.
Czytaj więcej...
Celem europejskiej polityki transportowej jest zapewnienie systemu transportowego wzmacniającego konkurencyjność i oferującego wysokiej jakości usługi w zakresie mobilności przy oszczędnym gospodarowaniu zasobami.
Czytaj więcej...
Nowe przystanki i perony, czytelne informacje pasażerskie, infrastruktura dostosowana do potrzeb osób o ograniczonej mobilności - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. zakończyły modernizację linii kolejowej nr 356 na odcinku Poznań Wschód - Gołańcz.  Skorzystają na niej nie tylko pasażerowie, przewoźnicy ale nawet kierowcy.
Czytaj więcej...
Optymalizacja przewozów, innowacje i nowoczesne rozwiązania logistyczne oraz poprawa bezpieczeństwa - to główne cele współpracy PKP CARGO z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju. Projekty będące efektami prac badawczo-rozwojowych zgłaszane będą przez uczelnie, jednostki naukowe oraz firmy z branży transportowej.
Czytaj więcej...
Bardzo dobre wyniki przewozowe zanotowała w czerwcu br. Grupa CTL Logistics w porównaniu do czerwca 2014 roku. Również całe pierwsze półrocze zakończyła lepszym wynikiem niż analogiczny okres ubiegłego roku.
Czytaj więcej...
      "Hong Kong Express", statek kontenerowy o pojemności ponad 13 000 TEU (kontenerów o długości 20 stóp), należący do armatora Hapag-Lloyd, zacumował przy nabrzeżu DCT Gdańsk we wtorek 11 sierpnia br.
Czytaj więcej...
DHL Express, wiodący dostawca i ekspert w dziedzinie międzynarodowych usług logistycznych, w ramach realizowanej polityki jakości i bezpieczeństwa, regularnie podwyższa standardy obsługi, kierując się zadowoleniem klientów i najwyższą jakością świadczonych usług. Jednym z przejawów dbałości DHL Express o wysokie standardy obsługi klienta w usługach międzynarodowych jest wymiana dotychczasowej floty samochodowej. Nowe pojazdy spełniają wysokie kryteria ekologiczne i bezpieczeństwa, uwzględniają funkcjonalność i oszczędność w eksploatacji, jednocześnie podnoszą komfort i bezpieczeństwo jazdy.
Czytaj więcej...
W lipcu przedstawiciele zarządu MPK-Łódź Sp. z o.o. podpisali z konsorcjum firm Solaris Bus & Coach S.A. oraz Millennium Leasing Sp. z o.o. umowę najmu 40 autobusów na okres 10 lat wraz z pakietem serwisowym. Wartość kontraktu to blisko 95 milionów złotych.
Czytaj więcej...
Śródziemnomorskie wąskie uliczki starego miasta, wzdłuż których umieszczone są sklepy odzieżowe, butiki i sklepiki z pamiątkami, są idealne na wakacyjne wyprawy zakupowe. Jednak średniowieczni architekci nie wzięli pod uwagę, że realizacja dostaw do tych sklepów wymaga więcej miejsca. Operator logistyczny Azkar, należący do grupy Dachser, rozpoczął w Maladze pilotażowy projekt dostaw realizowanych za pomocą pojazdów elektrycznych.
Czytaj więcej...

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DHL po raz kolejny w gronie TOP 100 najlepszych pracodawców…

DHL po raz kolejny w gronie TOP 100 najlepszych pracodawców 2015

Organizacja DHL Express (Poland) po raz kolejny znalazła się w rankingu 100. najbardziej atrakcyjnych pracodawców...

Ceny transportu przybierają rekordowe wartości

Ceny transportu przybierają rekordowe wartości

Dynamika rynku transportowego według Capgemini Consulting oraz Transporeon.

Komunikacja w transporcie intermodalnym

Komunikacja w transporcie intermodalnym

Celem europejskiej polityki transportowej jest zapewnienie systemu transportowego wzmacniającego konkurencyjność i oferującego wysokiej jakości usługi...

Ostatnio na forum

Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie lub Rejestracja

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj