logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Motorola wprowadza nowe skanery bezprzewodowe

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Motorola przedstawiła dwa nowe skanery bezprzewodowe działające w technologii Bluetooth – LS3578-ER i LS3578-FZ. Skanery z serii LS3500, przeznaczone do użytku na poziomie magazynu, dystrybucji i produkcji, wyposażone zostały w rozwiązania umożliwiające działanie w ekstremalnych warunkach. Nowe urządzenia oferują wysoką wydajność pracy podczas nadawania i przy odbiorze przesyłek, zarządzania zapasami magazynowymi, śledzenia środków trwałych oraz przy pracy z wykorzystaniem wózków widłowych.

W skanerze LS3578-FZ zastosowano technologię „logiki rozmytej”, bazującej na zaawansowanych algorytmach skanowania. Rozwiązanie umożliwia precyzyjne i szybkie odczytywanie zużytych, zniszczonych, brudnych i niewyraźnie wydrukowanych kodów kreskowych, często spotykanych w magazynach i halach produkcyjnych. Skaner LS3578-ER potrafi odczytywać kody kreskowe z odległości od 10 cm do niemal 14 metrów, zapewniając w ten sposób największy zakres roboczy ze wszystkich wzmocnionych, laserowych skanerów dostępnych na rynku.

- Nowa seria skanerów bezprzewodowych LS3500 zwiększa produktywność pracowników, którzy mogą przemieszczać się swobodnie w swoim środowisku roboczym – szybko i efektywnie gromadząc dane. Nasze skanery to niezawodne urządzenia dla wszystkich szukających najwyższej jakości i niezawodności procesów rejestracji danych w trudnych warunkach. – powiedział Bob Sanders, wiceprezes i dyrektor generalny ds. zaawansowanego gromadzenia danych w dziale korporacyjnych rozwiązań mobilnych Motorola Enterprise Mobility Solutions.

Nowe skanery posiadają certyfikat szczelności IP65, gwarantujący wysoki stopień ochrony przed wilgocią i kurzem. Urządzenia wytrzymują również upadki z wysokości 2 metrów na twarde podłoże. Zarówno model LS3578-ER, jak i LS3578-FZ wykorzystują technologię Bluetooth, która umożliwia integrację skanerów z innym urządzeniami zgodnymi z tym standardem – np. montowanymi w pojazdach komputerami mobilnymi. Skanery z tej serii działają w technologii Remote Scanner Management (zdalne zarządzanie skanerem), umożliwiającej administratorom obiektu natychmiastowe lokalizowanie skanerów i jednoczesne wysyłanie wielu aktualizacji oprogramowania z jednego, centralnego ośrodka.
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 09 lipiec 2007 09:14

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Lajon ponownie wybiera lwa

Lajon ponownie wybiera lwa

16 marca 2017, w autoryzowanej stacji serwisowej MAN JK Diesel Service w Rybniku, właściciele firmy...

Grupa Deutsche Post DHL planuje ograniczyć do zera emisję dwutlenku…

Grupa Deutsche Post DHL planuje ograniczyć do zera emisję dwutlenku węgla do 2050 r.

Grupa Deutsche Post DHL do 2050 r. ograniczy emisję dwutlenku węgla wytwarzanego przez działania z...

PEKAES otwiera nowoczesny terminal w Małopolsce

PEKAES otwiera nowoczesny terminal w Małopolsce

Operator logistyczny PEKAES uruchomił nową platformę cross-dockingową w Małopolsce, zmieniając w ten sposób lokalizację Oddziału...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj