logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nowy najemca w Europolis Park Błonie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Europolis Park Błonie, który od maja br. w całości należy do firmy Europolis, zyskał nowego klienta. Firma Trans Południe SA wynajęła 22.000 m kw. i jest największym najemcą w parku logistycznym.

Trans Południe SA specjalizuje  się  w transporcie,  spedycji i  dystrybucji na rynku krajowym i międzynarodowym.  Firma   oferuje   również  usługi  magazynowania i składowania.
- Cieszę się, że mieliśmy zaszczyt wnieść swój wkład w ekspansję jednej z najlepiej rozwijających się rodzimych firm z branży TSL. Jestem pewien, że wysoka jakość usług firmy Trans Południe SA spowoduje, iż wkrótce stanie się ona jednym z głównych graczy na rynku - powiedział Maciej Cieliczko, Associate w Dziale Nieruchomości Przemysłowych i Magazynowych Colliers International Poland, który wspólnie z Grzegorzem Paluchem reprezentował Trans Południe w procesie negocjacji.

- Ostatnia transakcja wynajmu potwierdza atrakcyjność Europolis Park Błonie, który jest obecnie wynajęty w 98%. Z radością myślę o możliwościach rozwoju parku, szczególnie, że obecnie budujemy kolejne 35.000 m kw., które zostaną oddane na wiosnę 2009 - skomentował transakcję Bartłomiej Hofman, Dyrektor Zarządzający Europolis Real Estate Asset Management Sp. z o.o.

Europolis Park Błonie, który obecnie ma 150.000 m kw. powierzchni magazynowej, może zostać rozbudowany do 300.000 m kw.  Najbliższą planowaną przez Europolis inwestycją jest powstanie dwóch budynków, o łącznej powierzchni 35.000 m kw. których oddanie planowane jest na wiosnę 2009 r. Wśród obecnych najemców Europolis Park Błonie znajdują się m.in.: Delphi, Nagel Polska, Danone, Bayer, Europapier oraz Wella. Park jest strategicznie ulokowany 15 kilometrów od Warszawy w gminie Błonie oraz posiada bezpośredni dostęp do drogi E30, głównej trasy łączącej Warszawę z Europą Zachodnią. Ulokowany trzydzieści minut od śródmieścia Warszawy, Europolis Park Błonie stanowi idealne miejsce do dystrybucji na rejon Warszawy i inne ważne rynki w Polsce.


Ostatnio zmieniany wtorek, 15 lipiec 2008 13:42

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

6. Forum Kobiet w Logistyce o wartości dodanej i retencji…

6. Forum Kobiet w Logistyce o wartości dodanej i retencji klienta

„Logistyka +” czyli wszystko o wartości dodanej i retencji klienta - dyskutować o tym będą...

OT Logistics wspiera promocyjny rejs barki Wisłą z Gdańska do…

OT Logistics wspiera promocyjny rejs barki Wisłą z Gdańska do Warszawy

Grupa OT Logistics wspiera inicjatywę promocyjnego towarowego rejsu Wisłą z Gdańska do Warszawy, który ma...

Nowa marka na rynku TSL

Nowa marka na rynku TSL

Wraz z początkiem kwietnia br., na rynku TSL pojawił się nowy gracz - firma VIAON....

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj