logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL partnerem Cirque du Soleil

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dostawca usług kurierskich i logistycznych DHL będzie wspierać Cirque du Soleil - wiodącą firmę organizującą spektakle na żywo - jako Oficjalny Partner Logistyczny. DHL będzie włączony w działania łańcucha dostaw Cirque du Soleil poprzez swój zespół DHL Global Trade Fairs & Events, spółkę zależną DHL Global Forwarding, Freight, i wesprze logistykę imprez Cirque du Soleil w ramach tournée spektakli halowych i w namiocie cyrkowym.

DHL zapewni także globalne wsparcie logistyczne dla siedziby Cirque du Soleil w Montrealu w Kanadzie. Partnerstwo to pozwoli firmom prowadzić wspólne działania brandingowe i marketingowe na rzecz swoich klientów, partnerów i pracowników.

- Cirque du Soleil i DHL świetnie do siebie pasują - powiedział Ken Allen, prezes DHL Express. - Obie firmy, od skromnych na początku przedsiębiorstw wyrosły do globalnych marek, dzięki zaangażowaniu w pokonywaniu nowych barier oraz zadziwianiu i dawaniu radości naszym klientom. Ponieważ dzięki temu partnerstwu łączymy siły, potwierdzona możliwość obu marek do tworzenia innowacji i uzyskiwania doskonałości działań, przyczynią się do jeszcze bardziej ekscytujących doświadczeń klientów w przyszłości. Cieszymy się, że będziemy mogli odzwierciedlić niesamowite spektakle pod namiotem Cirque du Soleil w naszych własnych działaniach za kulisami.

- Cirque du Soleil jest zadowolony, że łączy siły z liderem w swojej branży, DHL, jako naszym oficjalnym globalnym partnerem logistycznym - powiedział Finn Taylor, starszy wiceprezes ds. spektakli objazdowych, Cirque du Soleil. - To dla nas fantastyczne połączenie, zespolenie dwóch wyjątkowych marek, znanych ze swojego zaangażowania w doskonałość w swoich dziedzinach. Jako, że Cirque du Soleil prowadzi globalne działania w zakresie tournée w ponad 150 lokalizacjach na całym świecie, logistyka jest kluczowa dla jego sukcesu. Ogłaszając DHL jako naszego światowego Oficjalnego Partnera Logistycznego, jesteśmy zadowoleni, że mamy tę okazję do współpracy z kolejną marką globalną, która dzieli nasze zobowiązanie do doskonałej jakości. Cieszymy się, że będziemy mogli włączyć usługi DHL do naszego łańcucha dostaw oraz wspólnie przedstawić pokazy Cirque du Soleil nowym widowniom i nowym rynkom.

Główne wymagania logistyczne Cirque du Soleil polegają na montażu i demontażu scenografii spektakli oraz przewozie sprzętu pomiędzy lokalizacjami spektakli, między innymi w transporcie powietrznym, morskim i lądowym, a także usługach odpraw celnych. Pojedynczy spektakl w namiocie cyrkowym może oznaczać wykorzystanie nawet 80 kontenerów transportowych. Kanadyjska firma rozrywkowa posiada także liczne standardowe wymagania łańcucha dostaw, między innymi wysyłkę małych paczek, zarządzanie magazynowe oraz dystrybucję towarów marketingowych.

Ostatnio zmieniany wtorek, 28 styczeń 2014 13:19

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Rekordowe wakacje w PKP Intercity

Od czerwca do końca sierpnia 2017 roku z usług PKP Intercity skorzystało o ponad 1,3...

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy…

W życie wchodzi CETA - umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią Europejską

Podpisana 30 października 2016 roku w Brukseli umowa o wolnym handlu pomiędzy Kanadą a Unią...

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak wdrażać dyrektywę fałszywkową

Instytut Logistyki i Magazynowania zaprasza 5.10.2017 r. na szkolenie pt. "Dwuwymiarowy łańcuch dostaw, czyli jak...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

menadżer zespołu w dziale handlowym

szukam pracowników

2017-09-22


specjalista ds. zakupów i sprzedaży

szukam pracowników

2017-09-22

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj