logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL partnerem Cirque du Soleil

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dostawca usług kurierskich i logistycznych DHL będzie wspierać Cirque du Soleil - wiodącą firmę organizującą spektakle na żywo - jako Oficjalny Partner Logistyczny. DHL będzie włączony w działania łańcucha dostaw Cirque du Soleil poprzez swój zespół DHL Global Trade Fairs & Events, spółkę zależną DHL Global Forwarding, Freight, i wesprze logistykę imprez Cirque du Soleil w ramach tournée spektakli halowych i w namiocie cyrkowym.

DHL zapewni także globalne wsparcie logistyczne dla siedziby Cirque du Soleil w Montrealu w Kanadzie. Partnerstwo to pozwoli firmom prowadzić wspólne działania brandingowe i marketingowe na rzecz swoich klientów, partnerów i pracowników.

- Cirque du Soleil i DHL świetnie do siebie pasują - powiedział Ken Allen, prezes DHL Express. - Obie firmy, od skromnych na początku przedsiębiorstw wyrosły do globalnych marek, dzięki zaangażowaniu w pokonywaniu nowych barier oraz zadziwianiu i dawaniu radości naszym klientom. Ponieważ dzięki temu partnerstwu łączymy siły, potwierdzona możliwość obu marek do tworzenia innowacji i uzyskiwania doskonałości działań, przyczynią się do jeszcze bardziej ekscytujących doświadczeń klientów w przyszłości. Cieszymy się, że będziemy mogli odzwierciedlić niesamowite spektakle pod namiotem Cirque du Soleil w naszych własnych działaniach za kulisami.

- Cirque du Soleil jest zadowolony, że łączy siły z liderem w swojej branży, DHL, jako naszym oficjalnym globalnym partnerem logistycznym - powiedział Finn Taylor, starszy wiceprezes ds. spektakli objazdowych, Cirque du Soleil. - To dla nas fantastyczne połączenie, zespolenie dwóch wyjątkowych marek, znanych ze swojego zaangażowania w doskonałość w swoich dziedzinach. Jako, że Cirque du Soleil prowadzi globalne działania w zakresie tournée w ponad 150 lokalizacjach na całym świecie, logistyka jest kluczowa dla jego sukcesu. Ogłaszając DHL jako naszego światowego Oficjalnego Partnera Logistycznego, jesteśmy zadowoleni, że mamy tę okazję do współpracy z kolejną marką globalną, która dzieli nasze zobowiązanie do doskonałej jakości. Cieszymy się, że będziemy mogli włączyć usługi DHL do naszego łańcucha dostaw oraz wspólnie przedstawić pokazy Cirque du Soleil nowym widowniom i nowym rynkom.

Główne wymagania logistyczne Cirque du Soleil polegają na montażu i demontażu scenografii spektakli oraz przewozie sprzętu pomiędzy lokalizacjami spektakli, między innymi w transporcie powietrznym, morskim i lądowym, a także usługach odpraw celnych. Pojedynczy spektakl w namiocie cyrkowym może oznaczać wykorzystanie nawet 80 kontenerów transportowych. Kanadyjska firma rozrywkowa posiada także liczne standardowe wymagania łańcucha dostaw, między innymi wysyłkę małych paczek, zarządzanie magazynowe oraz dystrybucję towarów marketingowych.

Ostatnio zmieniany wtorek, 28 styczeń 2014 13:19

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity rozszerza siatkę połączeń do Czech. Podróżujący między Krakowem a Pragą będą mogli skorzystać...

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

25 maja 2018 r. wejdą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych mieszkańców Unii...

Solaris wchodzi na rynek holenderski

Solaris wchodzi na rynek holenderski

40 przegubowych autobusów nowy Solaris Urbino 18 zostanie zamówionych przez firmę Connexxion. Będąca własnością Trandev,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj