logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Superbrands i Business Superbrands dla marki DHL w edycji 2013/2014

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Globalna marka logistyczna DHL otrzymała prestiżowe wyróżnienia przyznawane najsilniejszym markom obecnym na rynku - Superbrands i Business Superbrands - w edycji 2013/2014.

Trzeci rok z rzędu marka DHL zdobyła tytuł Superbrands reprezentując kategorię „transport i logistyka”. W tegorocznej edycji, 15 tysięcy konsumentów oceniło ponad 2 000 marek, wyłaniając najsilniejsze wizerunkowo marki konsumenckie w odniesieniu do polskiego rynku. Już po raz kolejny konsumenci, przyznając tytuł Superbrands wskazali marki, które w ich opinii należą do najsilniejszych, najbardziej rozpoznawalnych i wyjątkowych na rynku. Nadany marce DHL znak Business Superbrands, to wyróżnienie przyznawane przez Radę Marek markom biznesowym obecnym na polskim rynku i wyłonionym z „listy 500”; to tytuł nadawany marce korporacyjnej lub działającej w obszarze B2B, wyróżniającej się ponadprzeciętnym wizerunkiem w swojej kategorii.

- Superbrands i Business Superbrands to wyróżnienia przyznawane dla najbardziej rozpoznawalnych i najsilniejszych brandów wśród marek korporacyjnych i marek dla biznesu. W procesie certyfikacji wnikliwej ocenie poddano m.in. wysoką jakość usług, poziom zaufania do firmy, dobry stosunek jakości do ceny, dobrą reputację, rozpoznawalność marki na rynku. I po raz kolejny marka DHL zdobyła uznanie, znajdując się w elitarnym gronie najsilniejszych marek. Otrzymane wyróżnienia - to nasz wspólny sukces i jednocześnie ogromne zobowiązanie. Każdy z nas wie, że wykonując swoje codzienne zadania reprezentuje markę DHL - jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Praca w oparciu o system wspólnych wartości, profesjonalizm, życzliwość i duma z poczucia przynależności do zespołu DHL - to nas wyróżnia i umacnia naszą markę - powiedziała Monika Waligóra, dyrektor ds. komunikacji i PR DHL Express (Poland).


Międzynarodowa organizacja Superbrands, działająca w ponad 80 krajach, wyłoniła liderów na rynku polskim wśród marek korporacyjnych i marek dla biznesu (B2B). Superbrands wraz z firmą badawczą ARC Rynek i Opinia przeprowadziło we wrześniu 2013 r. szeroko zakrojone badanie konsumenckie obejmujące 15 tysięcy respondentów. Uczestnicy badania odpowiadali na pytania o znajomość marki oraz skłonność do jej polecenia. Po zakończeniu badania konsumenckiego skrócona lista marek trafiła do ekspertów z Rady Marek Superbrands, w skład której wchodzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, komunikacji i brandingu, oceniający wizerunkową siłę marki w odniesieniu do polskiego rynku.

Ostatnio zmieniany wtorek, 04 luty 2014 08:12

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

6. Forum Kobiet w Logistyce o wartości dodanej i retencji…

6. Forum Kobiet w Logistyce o wartości dodanej i retencji klienta

„Logistyka +” czyli wszystko o wartości dodanej i retencji klienta - dyskutować o tym będą...

OT Logistics wspiera promocyjny rejs barki Wisłą z Gdańska do…

OT Logistics wspiera promocyjny rejs barki Wisłą z Gdańska do Warszawy

Grupa OT Logistics wspiera inicjatywę promocyjnego towarowego rejsu Wisłą z Gdańska do Warszawy, który ma...

Nowa marka na rynku TSL

Nowa marka na rynku TSL

Wraz z początkiem kwietnia br., na rynku TSL pojawił się nowy gracz - firma VIAON....

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj