logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DSV Solutions z kolejnym gigantem farmaceutycznym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DSV Solutions konsekwentnie rozwija specjalizację w obsłudze sektora farmaceutycznego. Doświadczenie operatora oraz wysoka jakość usług pozwoliły mu pozyskać kontrakt na obsługę największego polskiego producenta leków, firmy Polpharma.

   Od marca br. DSV Solutions jest odpowiedzialne za składowanie produktów Grupy Polpharma w magazynie składu konsygnacyjnego w temperaturze 15-25 stopni C oraz za ich obsługę logistyczną.

- Zaufanie, jakim obdarzył nas tak prestiżowy producent leków, jak Polpharma, jest potwierdzeniem skuteczności realizowanej przez nas strategii rozwoju oraz kolejnym kamieniem milowym w zwiększaniu udziału DSV Solutions w zakresie obsługi rynku farmaceutycznego. Jesteśmy dumni z możliwości obsługi lidera polskiego sektora farmaceutycznego, który powierzając nam outsourcing usług logistycznych docenił nasze doświadczenie oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług - mówi Maciej Walenda, prezes zarządu DSV Solutions.

Polpharma należy do grona 20 największych firm generycznych na świecie, z obrotami ok. 1 mld dolarów rocznie. W Polsce posiada 7 zakładów produkcyjnych i zatrudnia ponad 7 tys. osób. Portfolio Grupy Polpharma obejmuje około 600 produktów, szczególnie w zakresie specjalizacji kardiologicznej, gastroenterologicznej i neurologicznej. W ofercie producenta znajdują się również suplementy diety, wyroby medyczne, kosmetyki oraz fitofarmaceutyki.

- Pierwszy raz zdecydowaliśmy się powierzyć zadania składowania i logistyki naszych produktów zewnętrznemu operatorowi. Wybór odpowiedniego partnera został poprzedzony skrupulatnym procesem przygotowawczym, którego celem było potwierdzenie, że wybrany przez nas operator spełnia szereg rygorystycznych wymogów jakościowych (potwierdzonych audytem kwalifikującym dostawcę). Musimy pamiętać, że w naszej branży skala spoczywającej na operatorze odpowiedzialności, jest nieproporcjonalnie wyższa niż w jakimkolwiek innym sektorze. Nie tylko bowiem odpowiada on za poprawność i terminowość realizacji dostaw, ale także za spełnienie szeregu krytycznych warunków GMP, dotyczących procesu logistycznego - mówi Adam Czubek, kierownik oddziału Magazyny Pharma i Dystrybucja, Polpharma.

Ostatnio zmieniany piątek, 15 maj 2015 10:22

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne Biedronki otwarto w Gorzowie Wielkopolskim

Najnowocześniejsze centrum dystrybucyjne Biedronki otwarto w Gorzowie Wielkopolskim

Inteligentny system oświetlenia, kompletacja głosowa czy bezpieczna wielowarstwowa podłoga – to tylko niektóre z innowacji...

PEKAES wprowadza nową usługę - przewóz ładunków ponadgabarytowych

PEKAES wprowadza nową usługę - przewóz ładunków ponadgabarytowych

PEKAES zaoferował nową usługę transportu towarów ponadgabarytowych. Dzięki wykorzystaniu różnych środków transportu, przewóz dużych ładunków...

Poczta Polska zwiększa zatrudnienie i poszukuje nowych pracowników

Poczta Polska zwiększa zatrudnienie i poszukuje nowych pracowników

Od 2016 r. Poczta Polska, największy pracodawca w Polsce, zwiększyła zatrudnienie o ponad 2,5 tys....

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj