logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Ruszyła budowa drugiej fazy Żerań Park

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Firma Apollo-Rida Poland poinformowała o rozpoczęciu prac budowlanych II fazy kompleksu magazynowo-biurowego Żerań Park. Żerań Park II to kontynuacja Żerań Park I, parku biurowo-magazynowego stworzonego przez Apollo-Rida Poland w warszawskiej dzielnicy Żerań. Planowany projekt będzie składał się z czterech budynków o łącznej powierzchni 50 000 m kw. zaprojektowanych według najnowszych standardów logistycznych i magazynowych. Docelowo kompleks Żerań Park będzie największym projektem łączącym biura, magazyny oraz działalność o charakterze lekkiej produkcji na terenie Warszawy.

Żerań_1

- Niewątpliwą zaletą Żerań Park II jest lokalizacja - powiedział Bartek Włodarski, wiceprezes ds. leasingu i marketingu firmy Apollo-Rida Poland. - Jego położenie na północnym krańcu centrum Warszawy przy ulicy Annopol, tuż obok Trasy Toruńskiej, zagwarantuje użytkownikom doskonały dostęp do tras wylotowych. Z drugiej zaś strony, niewielka odległość od centrum oraz znaczna ilość linii tramwajowych i autobusowych w okolicach Żerań Park II sprawia, że do Pałacu Kultury i Nauki można dojechać w 15 minut.

Żerań Park II to nie tylko najwyższej jakości powierzchnie magazynowe, ale również biura o wysokim standardzie. W projekcie architektonicznym zaplanowano jasne rozdzielenie sekcji biurowej od magazynowej, poprzez podkreślenie wejść głównych, podwyższony standard elementów elewacji, oznakowanie oraz architekturę zieleni. Budynki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić skonstruowanie powierzchni biurowej zgodnie z potrzebami konkretnego najemcy.

Żerań_2

Deweloper i inwestor kompleksu magazynowo-biurowego Żerań Park II już jest przekonany, iż obiekt ten będzie równie dużym sukcesem, co pierwsza faza projektu, która wkrótce po zakończeniu budowy przyciągnęła tak znane firmy, jak: ABC Data, Ericsson, Essilor Polonia, GEZE, Milo, Polska Telefonia Cyfrowa, Schrack Energietechnik czy Tech Data.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowe badanie Della i Intela wskazuje najważniejsze trendy technologiczne, które…

Nowe badanie Della i Intela wskazuje najważniejsze trendy technologiczne, które kształtują miejsca pracy

Firma Dell zaprezentowała wyniki badania Future Workforce Study, przeprowadzonego w Europie i RPA na zlecenie...

Technologia druku 3D krzyżuje plany wybranym technikom produkcyjnym, twierdzi DHL

Technologia druku 3D krzyżuje plany wybranym technikom produkcyjnym, twierdzi DHL

Dostawca usług logistycznych DHL wydał swój najnowszy Raport dotyczący trendów DHL - Technologia druku 3D...

Młodzi logistycy walczą o finał Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Młodzi logistycy walczą o finał Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

2 grudnia w kilkunastu miastach w całej Polsce odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej....

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj