logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:


A+ A A-

BCC zbudowało centrum kompetencyjne SAP NetWeaver

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

SAP AG (centrala SAP w Niemczech) włączyła ośrodek kompetencyjny BCC (Business Consulting Center Sp. z o.o. w Poznaniu) do światowego projektu, w ramach którego wybrani partnerzy SAP testują nowe, opracowywane właśnie wersje rozwiązań SAP NetWeaver.

Poznańska spółka poinformowała o zbudowaniu centrum kompetencyjnego w zakresie platformy integracyjnej SAP NetWeaver. Konsultanci BCC prowadzą pierwsze w Polsce wdrożenia z wykorzystaniem tej technologii i zdobywają kolejne certyfikaty potwierdzające ich kompetencje w poszczególnych komponentach SAP NetWeaver.

Usługi w zakresie SAP NetWeaver są strategicznym kierunkiem rozwoju BCC. Firma od czerwca ubiegłego roku posiada status Partnera Eksperta SAP w tym zakresie. W ubiegłym roku BCC stworzyła ponad 20-osobowy zespół konsultantów, wykorzystujących komponenty SAP NetWeaver we wdrożeniach SAP i integracji SAP z innymi systemami IT.  Kompetencje zespołu znajdują potwierdzenie w certyfikatach otrzymywanych przez konsultantów BCC, często jako pierwszych w Polsce:
  • Sun Certified Programmer for the Java 2 Platform,
  • Development Consultant SAP NetWeaver - ABAP Workbench,
  • Development Consultant SAP NetWeaver '04 - Enterprise Portal,
  • Development Consultant SAP NetWeaver´04 - Exchange Infrastructure & Integration,
  • Technology Consultant SAP NetWeaver´04 - Exchange Infrastructure & Integration.

Decyzją SAP AG ośrodek kompetencyjny BCC został włączony do światowego projektu tzw. ramp-up, w ramach którego SAP przekazuje wybranym partnerom najnowsze wersje swoich rozwiązań, będące w opracowaniu. Partnerzy biorący udział w projekcie ramp-up SAP NetWeaver, testują rozwiązania i przekazując uwagi do SAP AG, aktywnie współtworzą ich docelowy kształt. Udział w ramp-up sprawia, że konsultanci BCC z ośrodka kompetencyjnego SAP NetWeaver mają dostęp do rozwiązań, które dopiero za jakiś czas będą dostępne na rynku.

NetWeaver to otwarta platforma integracyjno-aplikacyjna SAP, która obecnie stanowi jedno z najważniejszych rozwiązań w ofercie SAP. Pozwala łatwo łączyć systemy SAP ze wszystkimi najważniejszymi produktami i technologiami IT dostępnymi na rynku. SAP NetWeaver integruje procesy w rozbudowanych środowiskach IT, zarówno wewnątrz danego przedsiębiorstwa, jak i pomiędzy partnerami biznesowymi. Klienci wykorzystując platformę SAP NetWeaver uzyskują obniżenie całkowitych kosztów utrzymania infrastruktury informatycznej.
BCC (Business Consulting Center Sp. z o.o.) - poznańska firma konsultingowa, specjalizująca się we wdrożeniach systemów SAP od 1995 r. Firma oferuje pełen zakres usług niezbędnych do przygotowania i realizacji wdrożenia systemu SAP, a także jako jedyna w Polsce posiada status Partnera Eksperta SAP. BCC zatrudnia ponad 80 osób, w tym ponad 60 konsultantów SAP.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

15 października 2016 roku w Stanisławowie k. Pruszcza Gdańskiego pracownicy Grupy Raben posadzili ponad 1500...

Jaworzno kupuje kolejne 22 bateryjne Solarisy

Jaworzno kupuje kolejne 22 bateryjne Solarisy

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Jaworzno oraz polski producent Solaris Bus & Coach podpisały 5 października 2016...

MLP Group umacnia się pod Poznaniem

MLP Group umacnia się pod Poznaniem

MLP Group wybuduje nowy park logistyczny w pobliżu Poznania. Będzie to drugie centrum w tej...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj