logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

DHL uruchomił nową stronę internetową dla klientów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Nowa strona ma ułatwić klientom dostęp do danych kontaktowych i najważniejszych informacji DHL.Strona internetowa DHL.com działa w 140 krajach na całym świecie, oferując bardziej przyjazny dostęp do wszystkich globalnych usług logistycznych i pocztowych. Można tu znaleźć między innymi niezbędne informacje na temat każdej z dywizji DHL oraz Grupy Deutsche Post DHL, w tym ogłoszenia o pracy oraz materiały dla mediów. Nowa globalna strona obejmuje łącznie 80000 stron internetowych, prezentujących usługi DHL w 40 różnych językach.
 
- Nowa witryna DHL.com zapewnia łatwy dostęp do wszystkich usług oferowanych przez DHL na całym świecie i odpowiada na potrzeby klientów, którzy kontaktują się z nami on-line. Jej uruchomienie upraszcza proces korzystania z naszych usług i produktów oraz usprawnia komunikację klientów z odpowiednimi osobami - powiedział Christof Ehrhart, Executive Vice President Corporate Communications Deutsche Post DHL.

Uruchomienie nowej strony DHL.com jest związane z realizacją strategii Grupy 2015 i idei „JEDEN DHL". Wspiera wartość marki poprzez oferowanie proaktywnych rozwiązań, osobiste zaangażowanie i wzmocnienie pozycji lokalnych dywizji DHL. Jest też głównym marketingowym, sprzedażowym i komunikacyjnym kanałem kontaktu pomiędzy DHL a klientami. O jej znaczeniu może świadczyć fakt, iż tylko w 2009 roku firma odnotowała 110 milionów wejść na swoją stronę internetową. W ramach projektu uruchomiono także nową witrynę internetową www.DHL-brandworld.com. Jej celem jest promocja marki DHL. Strona pozwala na spojrzenie za kulisy jednej z największych firm logistycznych. Internauci, którzy odwiedzą tę stronę, będą mogli przeczytać o Misji DHL, wartościach marki czy sukcesach klientów. Umieszczone tu będą także wiadomości o kampaniach marketingowych i projektach specjalnych, takich jak partnerstwo logistyczne z Formułą 1, Fashion Week czy Orkiestra Gewandhaus w Lipsku. Dla internautów przygotowane zostały także gry internetowe. Mogą oni też uczestniczyć w specjalnych wirtualnych wydarzeniach, jak śledzenie ekspertów z F1 na serwisie Twitter.

- Rozpoczynamy nowy rozdział w komunikacji naszej marki. Stawiamy nie tylko na wykorzystanie tradycyjnych środków przekazu. Dzięki dedykowanej stronie Internauci będą mogli trzymać rękę na pulsie i poczuć prawdziwą pasję, jaką cechuje się nasza marka - powiedział Wolfgang Giehl, Senior Vice President Corporate Brand Marketing Deutsche Post DHL.

Nową stronę DHL.com i DHL.com.pl cechuje nowoczesna grafika, spójna i prosta nawigacja oraz szybki dostęp do wszystkich usług i narzędzi internetowych. Ciekawe zdjęcia i przejrzysty opis usług oraz rozwiązań oferowanych przez wszystkie dywizje DHL pozwalają na szybkie znalezienie potrzebnych informacji.
Ostatnio zmieniany poniedziałek, 17 maj 2010 13:09

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu…

Nowe wagony dla dywizji kolejowej OT Logistics poszerzą ofertę transportu produktów agro

Grupa Kapitałowa OT Logistics wydzierżawiła nowe wagony typu Tagnpps, które pozwolą spółce na uzupełnienie oferty...

Polskie MŚP współpracują z firmami logistycznymi, aby wzmacniać działalność eksportową…

Polskie MŚP współpracują z firmami logistycznymi, aby wzmacniać działalność eksportową

Wyniki badania, zaprezentowanego przez FedEx Express - spółkę zależną FedEx Corp. i największą na świecie...

DSV wyróżnione aż w trzech kategoriach Rankingu firm TSL

DSV wyróżnione aż w trzech kategoriach Rankingu firm TSL

W tegorocznym Rankingu firm TSL Grupa DSV uplasowała się w pierwszej dziesiątce największych polskich operatorów...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj