logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:


A+ A A-

Siódemka nagrodzona za najwyższe standardy obsługi klientów

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Siódemka SA, jedna z większych i najdynamiczniej rozwijających się firm kurierskich w Polsce, otrzymała prestiżowe Godło Firma Przyjazna Klientowi. Wyróżnienie stanowi potwierdzenie najwyższego poziomu obsługi klientów wśród polskich przedsiębiorstw oraz stałego podnoszenia jakości polityki handlowej i budowania długofalowych relacji z klientami.Godło Firma Przyjazna Klientowi stanowi kluczowy element projektu badawczo-rozwojowego diagnozującego obszary, w których relacje firmy z klientami opierają się na wymianie wartości. Realizowany poprzez FPK model audytu odpowiada trendom nowoczesnego marketingu, według których kluczem do biznesowego sukcesu jest identyfikacja i zaspokajanie potrzeb klienta. Program adresowany jest do wszystkich firm i instytucji oraz oddziałów i filii koncernów działających na terenie Polski, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju strategii oraz kompetencji pracowników w zakresie obsługi Klienta. Program istnieje na rynku od 9 lat, dotychczas audytom poddało się ponad 1000 firm. W ciągu ostatnich 3 lat blisko 80% badanych w tym czasie firm otrzymało Godło.
          Strategia Siódemki opiera się m.in. na wprowadzaniu rozwiązań i szeregu innowacji w zakresie tworzenia wartości dla klientów - przyspieszeniu i automatyzacji procesu obsługi przesyłek, w celu poprawy terminowości oraz bezpieczeństwa dostaw. Bardzo ważne dla Siódemki jest dostosowanie się do potrzeb i specyfiki działania odbiorców. Przykładem takiej „szytej na miarę potrzeb” usługi jest tzw. Przesyłka Proceduralna, dedykowana przede wszystkim sektorowi bankowo-finansowemu. Spełnia ona wymagania odpowiednich zabezpieczeń i procedur, podlega restrykcyjnym regulacjom, takim jak: Prawo Bankowe, zalecenia KNF oraz Ustawie o Ochronie Danych Osobowych.

- Godło Firma Przyjazna Klientowi to wyraz uznania dla naszych ciągłych działań na rzecz utrzymania najwyższych standardów obsługi klientów i tworzenia oferty wychodzącej naprzeciw ich potrzebom. Decydując się na udział w projekcie, poddaliśmy ocenie jakość naszej pracy oraz usług. Zostały one docenione przez niezależną i prestiżową instytucję. To wyróżnienie dla całego zespołu Siódemki - mówi Magdalena Dwulit, PR Manager Siódemka S.A.

    Odpowiedzią Siódemki na szybko zmieniające się potrzeby rynku są nowe usługi i rozwiązania informatyczne. Aplikacja WebMobile7, która umożliwia pełną automatyzację procesu obsługi przesyłek, czy Mobile 7, która całkowicie zmienia podejście do procesu nadawania i odbioru paczek. Dzięki niej, korzystając z telefonu użytkownicy - zarówno nadawcy jak i odbiorcy przesyłek, mogą wycenić przesyłkę, zamówić kuriera lub sprawdzić gdzie znajduje się najbliższy oddział firmy. Najnowszym rozwiązaniem, proponowanym przez Siódemkę klientom sprzedającym i kupującym produkty w serwisie aukcyjnym Allegro, jest możliwość śledzenia statusu przesyłki przy wykorzystaniu jedynie numeru aukcji oraz własnego nicku.

- Ponieważ satysfakcja klientów jest dla nas absolutnym priorytetem, aktywnie inwestujemy w najnowsze technologie przyspieszające procesy operacyjne związane z obsługą paczek. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na znaczny wzrost standardu realizacji naszych usług - dodaje Magdalena Dwulit.Ostatnio zmieniany piątek, 07 październik 2011 12:08

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

Grupa Raben posadziła już ponad 10 000 drzew

15 października 2016 roku w Stanisławowie k. Pruszcza Gdańskiego pracownicy Grupy Raben posadzili ponad 1500...

Jaworzno kupuje kolejne 22 bateryjne Solarisy

Jaworzno kupuje kolejne 22 bateryjne Solarisy

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Jaworzno oraz polski producent Solaris Bus & Coach podpisały 5 października 2016...

MLP Group umacnia się pod Poznaniem

MLP Group umacnia się pod Poznaniem

MLP Group wybuduje nowy park logistyczny w pobliżu Poznania. Będzie to drugie centrum w tej...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj