logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Siódemka nagrodzona za najwyższe standardy obsługi klientów

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)
Siódemka SA, jedna z większych i najdynamiczniej rozwijających się firm kurierskich w Polsce, otrzymała prestiżowe Godło Firma Przyjazna Klientowi. Wyróżnienie stanowi potwierdzenie najwyższego poziomu obsługi klientów wśród polskich przedsiębiorstw oraz stałego podnoszenia jakości polityki handlowej i budowania długofalowych relacji z klientami.Godło Firma Przyjazna Klientowi stanowi kluczowy element projektu badawczo-rozwojowego diagnozującego obszary, w których relacje firmy z klientami opierają się na wymianie wartości. Realizowany poprzez FPK model audytu odpowiada trendom nowoczesnego marketingu, według których kluczem do biznesowego sukcesu jest identyfikacja i zaspokajanie potrzeb klienta. Program adresowany jest do wszystkich firm i instytucji oraz oddziałów i filii koncernów działających na terenie Polski, które w sposób odpowiedzialny myślą o rozwoju strategii oraz kompetencji pracowników w zakresie obsługi Klienta. Program istnieje na rynku od 9 lat, dotychczas audytom poddało się ponad 1000 firm. W ciągu ostatnich 3 lat blisko 80% badanych w tym czasie firm otrzymało Godło.
          Strategia Siódemki opiera się m.in. na wprowadzaniu rozwiązań i szeregu innowacji w zakresie tworzenia wartości dla klientów - przyspieszeniu i automatyzacji procesu obsługi przesyłek, w celu poprawy terminowości oraz bezpieczeństwa dostaw. Bardzo ważne dla Siódemki jest dostosowanie się do potrzeb i specyfiki działania odbiorców. Przykładem takiej „szytej na miarę potrzeb” usługi jest tzw. Przesyłka Proceduralna, dedykowana przede wszystkim sektorowi bankowo-finansowemu. Spełnia ona wymagania odpowiednich zabezpieczeń i procedur, podlega restrykcyjnym regulacjom, takim jak: Prawo Bankowe, zalecenia KNF oraz Ustawie o Ochronie Danych Osobowych.

- Godło Firma Przyjazna Klientowi to wyraz uznania dla naszych ciągłych działań na rzecz utrzymania najwyższych standardów obsługi klientów i tworzenia oferty wychodzącej naprzeciw ich potrzebom. Decydując się na udział w projekcie, poddaliśmy ocenie jakość naszej pracy oraz usług. Zostały one docenione przez niezależną i prestiżową instytucję. To wyróżnienie dla całego zespołu Siódemki - mówi Magdalena Dwulit, PR Manager Siódemka S.A.

    Odpowiedzią Siódemki na szybko zmieniające się potrzeby rynku są nowe usługi i rozwiązania informatyczne. Aplikacja WebMobile7, która umożliwia pełną automatyzację procesu obsługi przesyłek, czy Mobile 7, która całkowicie zmienia podejście do procesu nadawania i odbioru paczek. Dzięki niej, korzystając z telefonu użytkownicy - zarówno nadawcy jak i odbiorcy przesyłek, mogą wycenić przesyłkę, zamówić kuriera lub sprawdzić gdzie znajduje się najbliższy oddział firmy. Najnowszym rozwiązaniem, proponowanym przez Siódemkę klientom sprzedającym i kupującym produkty w serwisie aukcyjnym Allegro, jest możliwość śledzenia statusu przesyłki przy wykorzystaniu jedynie numeru aukcji oraz własnego nicku.

- Ponieważ satysfakcja klientów jest dla nas absolutnym priorytetem, aktywnie inwestujemy w najnowsze technologie przyspieszające procesy operacyjne związane z obsługą paczek. Innowacyjne rozwiązania pozwalają na znaczny wzrost standardu realizacji naszych usług - dodaje Magdalena Dwulit.Ostatnio zmieniany piątek, 07 październik 2011 12:08

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

UPS zwiększa pojemność w połączeniach lotniczych w południowej Polsce

UPS zwiększa pojemność w połączeniach lotniczych w południowej Polsce

Firma UPS zwiększyła pojemność samolotu kursującego między Katowicami a europejskim lotniczym centrum logistycznym w Kolonii....

Na Śląsku coraz popularniejsze magazyny samoobsługowe

Na Śląsku coraz popularniejsze magazyny samoobsługowe

Przechowywanie przedmiotów w „hotelach dla rzeczy”, jak często nazywa się magazyny samoobsługowe, staje się coraz...

6. Forum Kobiet w Logistyce o wartości dodanej i retencji…

6. Forum Kobiet w Logistyce o wartości dodanej i retencji klienta

„Logistyka +” czyli wszystko o wartości dodanej i retencji klienta - dyskutować o tym będą...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj