logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Brązowe Godło Operatora Logistycznego 2012 dla DHL Express

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło: www.eurologistics.pl Źródło: www.eurologistics.pl

DHL Express (Poland), lider na rynku międzynarodowych i krajowych usług ekspresowych, został laureatem Brązowego Godła w XI edycji prestiżowego programu Operator Logistyczny Roku 2012. Jest to kolejna nagroda dla firmy przyznana w tym programie.

W odniesieniu do wyników całego badania Operator Logistyczny 2012, DHL Express zajął m.in. pierwsze miejsce w kategorii „Najbardziej konkurencyjna firma w ocenie ogółu klientów”, drugie „Potencjał konkurencyjny firmy”, trzecie „Pozycja rynkowa w ocenie kluczowych klientów” („poziom zaufania do standardu obsługi danej firmy, który nie daje się przez inne zastąpić”). Natomiast w zestawieniu „Firmy oferujące w ocenie klientów wszystkich firm najwyższy na rynku standard obsługi” DHL Express zajął pierwsze miejsce w kategoriach „Doświadczenie i wiarygodność”, „Informatyzacja”, „Kompleksowość”, „Czas od zamówienia do dostawy”, „Terminowość dostaw (dostawy w uzgodnionym terminie)”, „Kompletność dostaw (dostawy zrealizowane w całości)”, „Procedury załatwiania sporów i reklamacji”, „Potencjał niezbędny do wykonania zamówień” oraz „Innowacyjność rozwiązań organizacyjnych i technologicznych”.

- Byłem zaszczycony odbierając nagrodę, która jest wyrazem uznania wyrażonego przez najważniejszych z ważnych - przez naszych klientów - powiedział Igor Caban, członek zarządu DHL Express (Poland). - Bardzo wysoka jakość usług logistycznych jest dziś rynkowym standardem. Coraz częściej klienci, wybierając operatora, kierują się bardzo subiektywnymi kryteriami, a czynnik emocjonalny odgrywa coraz większe znaczenie. W DHL Express przykładamy ogromną wagę do tego, aby wsłuchiwać się w głos klientów i wyprzedzić ich oczekiwania. Specjalne słowa podziękowania kieruję do naszych pracowników i kurierów, to dzięki ich zaangażowaniu, doświadczeniu w codziennej pracy osiągamy sukces na rynku.

Badanie „Operator Logistyczny” wszechstronnie ocenia działalność firmy, określa jej rzeczywistą pozycję na rynku oraz konkurencyjność. Dane niezbędne do badania są pozyskiwane metodą indywidualnego wywiadu telefonicznego, podczas którego badacze posługują się zestandaryzowanym kwestionariuszem ankietowym. Respondentami są klienci firm z branży TSL. Dzięki temu, uzyskane informacje są rzetelne i pozwalają na stworzenie merytorycznego raportu o standardzie jakości usług firm z branży TSL w Polsce – uczestników programu Operator Logistyczny Roku.
   Badanie Operator Logistyczny Roku jest realizowane przez Agencję Badawczą Data Group Consulting oraz Wydawnictwo Eurologistics raz w roku. Ma ono na celu uzyskanie obiektywnych informacji na temat zakresu oraz jakości usług logistycznych, świadczonych przez firmy z branży TSL.
   Uroczysta gala, podczas której zostały ogłoszone tegoroczne wyniki Programu Badawczego "Operator Logistyczny Roku 2012” odbyła się 14 grudnia br. w hotelu SOFITEL Warsaw Victoria.

Ostatnio zmieniany piątek, 28 grudzień 2012 10:47

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w…

Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowym szkoleniu, którego celem jest przekazanie wiedzy...

Sektor logistyczny optymistycznie patrzy w przyszłość - wyniki raportu CBRE…

Sektor logistyczny optymistycznie patrzy w przyszłość - wyniki raportu CBRE i Panattoni Europe

Rynek powierzchni przemysłowo-logistycznych w Polsce rozwija się dynamicznie od kilkunastu lat. CBRE i Panattoni Europe,...

Cross-border e-commerce: Raport Arvato o płatnościach

Cross-border e-commerce: Raport Arvato o płatnościach

Jeden z wiodących dostawców usług dla branży e-commerce, Arvato, przygotował rzetelny raport z rynków zagranicznych...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj