logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

TNT dla Orłów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma kurierska TNT Express Poland oficjalnym przewoźnikiem Polskich Nagród Filmowych Orły 2008.

Ponad 1100 personalizowanych przesyłek doręczyła firma TNT Express w ramach współpracy z organizatorami 10. edycji Polskich Nagród Filmowych Orły. Przesyłki, adresowane do członków Polskiej Akademii Filmowej, zawierały karty do głosowania na najlepsze polskie filmy 2007 roku. Połowa puli - karty do pierwszej tury głosowania - została doręczona na początku stycznia, kolejna - do drugiej tury - w lutym. Większość stanowiły przesyłki krajowe, choć były wśród nich również zagraniczne.

- To złożony proces logistyczny - mówi Rafał Dziura, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu TNT Express Poland. - Naszym zadaniem było skuteczne doręczenie do rąk własnych adresatów przesyłek z ważną dokumentacją. Zgodnie z regulaminem, jurorzy powinni otrzymać je w zbliżonym czasie. To duże wyzwanie, jako że członkowie Polskiej Akademii Filmowej byli osiągalni pod wskazanymi adresami w bardzo różnorodnych porach, rzadko pokrywających się z godzinami pracy większości firm kurierskich.

­- Terminowe doręczenie kart do głosowania członkom Akademii ma dla organizowanego przez nas wydarzenia kluczowe znaczenie - mówi Izabela Wójcik, Dyrektor Konkursu Polskie Nagrody Filmowe Orły.
- Dlatego zależało nam na wyborze firmy, która spełniłaby nasze wymagania. Wiedząc o dotychczasowych doświadczeniach TNT w tego rodzaju rozbudowanych projektach, w tym w obsłudze Europejskiej Akademii Filmowej, byliśmy bardzo usatysfakcjonowani, mogąc powitać tę firmę w gronie partnerów Polskich Nagród Filmowych Orły.

Do dotychczasowych doświadczeń TNT w podobnych projektach należy m.in. obsługa Europejskich Nagród Filmowych oraz Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Pierwsze z tych wydarzeń odbyło się w 2007 roku w Warszawie i zgromadziło gwiazdy światowego formatu oraz czołowych twórców polskiej kinematografii. TNT odpowiedzialne było m.in. za transport konkursowych filmów i dokumentacji do 1700 członków Europejskiej Akademii Filmowej w różnych częściach kontynentu. Dodatkowo, firma przetransportowała statuetki "europejskich Oscarów" dla ich zdobywców, m.in. Pedro Almodovara, Penelope Cruz i Romana Polańskiego.

Z kolei w 2004 roku - przed Igrzyskami w Atenach - TNT było odpowiedzialne za dystrybucję na terenie całej Europy ponad 14000 biletów, z których każdy był zaadresowany imiennie i przesłany na prywatny adres odbiorcy. Przesyłki dotarły do kibiców w 17 europejskich państwach - i podobnie, jak w przypadku Orłów, doręczane były w godzinach zdefiniowanych przez adresatów.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity uruchomiło nowe połączenie międzynarodowe

PKP Intercity rozszerza siatkę połączeń do Czech. Podróżujący między Krakowem a Pragą będą mogli skorzystać...

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

Rozporządzenie GDPR - jak się do niego przygotować?

25 maja 2018 r. wejdą w życie nowe przepisy dotyczące ochrony danych osobowych mieszkańców Unii...

Solaris wchodzi na rynek holenderski

Solaris wchodzi na rynek holenderski

40 przegubowych autobusów nowy Solaris Urbino 18 zostanie zamówionych przez firmę Connexxion. Będąca własnością Trandev,...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj