logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

TNT dla Orłów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma kurierska TNT Express Poland oficjalnym przewoźnikiem Polskich Nagród Filmowych Orły 2008.

Ponad 1100 personalizowanych przesyłek doręczyła firma TNT Express w ramach współpracy z organizatorami 10. edycji Polskich Nagród Filmowych Orły. Przesyłki, adresowane do członków Polskiej Akademii Filmowej, zawierały karty do głosowania na najlepsze polskie filmy 2007 roku. Połowa puli - karty do pierwszej tury głosowania - została doręczona na początku stycznia, kolejna - do drugiej tury - w lutym. Większość stanowiły przesyłki krajowe, choć były wśród nich również zagraniczne.

- To złożony proces logistyczny - mówi Rafał Dziura, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu TNT Express Poland. - Naszym zadaniem było skuteczne doręczenie do rąk własnych adresatów przesyłek z ważną dokumentacją. Zgodnie z regulaminem, jurorzy powinni otrzymać je w zbliżonym czasie. To duże wyzwanie, jako że członkowie Polskiej Akademii Filmowej byli osiągalni pod wskazanymi adresami w bardzo różnorodnych porach, rzadko pokrywających się z godzinami pracy większości firm kurierskich.

­- Terminowe doręczenie kart do głosowania członkom Akademii ma dla organizowanego przez nas wydarzenia kluczowe znaczenie - mówi Izabela Wójcik, Dyrektor Konkursu Polskie Nagrody Filmowe Orły.
- Dlatego zależało nam na wyborze firmy, która spełniłaby nasze wymagania. Wiedząc o dotychczasowych doświadczeniach TNT w tego rodzaju rozbudowanych projektach, w tym w obsłudze Europejskiej Akademii Filmowej, byliśmy bardzo usatysfakcjonowani, mogąc powitać tę firmę w gronie partnerów Polskich Nagród Filmowych Orły.

Do dotychczasowych doświadczeń TNT w podobnych projektach należy m.in. obsługa Europejskich Nagród Filmowych oraz Igrzysk Olimpijskich w Atenach. Pierwsze z tych wydarzeń odbyło się w 2007 roku w Warszawie i zgromadziło gwiazdy światowego formatu oraz czołowych twórców polskiej kinematografii. TNT odpowiedzialne było m.in. za transport konkursowych filmów i dokumentacji do 1700 członków Europejskiej Akademii Filmowej w różnych częściach kontynentu. Dodatkowo, firma przetransportowała statuetki "europejskich Oscarów" dla ich zdobywców, m.in. Pedro Almodovara, Penelope Cruz i Romana Polańskiego.

Z kolei w 2004 roku - przed Igrzyskami w Atenach - TNT było odpowiedzialne za dystrybucję na terenie całej Europy ponad 14000 biletów, z których każdy był zaadresowany imiennie i przesłany na prywatny adres odbiorcy. Przesyłki dotarły do kibiców w 17 europejskich państwach - i podobnie, jak w przypadku Orłów, doręczane były w godzinach zdefiniowanych przez adresatów.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Firmy UPS i Sealed Air nawiązały współpracę w celu udostepnienia…

Firmy UPS i Sealed Air nawiązały współpracę w celu udostepnienia wydajnych rozwiązań do pakowania

Firmy UPS i Sealed Air Corporation poinformowały o nawiązaniu strategicznej współpracy, dzięki której sprzedawcy detaliczni,...

Dachser pomaga walczyć z suszą w Indiach

Dachser pomaga walczyć z suszą w Indiach

W obliczu jednej z największych od dziesięcioleci susz w środkowych Indiach międzynarodowy operator logistyczny Dachser...

Nowe badanie Della i Intela wskazuje najważniejsze trendy technologiczne, które…

Nowe badanie Della i Intela wskazuje najważniejsze trendy technologiczne, które kształtują miejsca pracy

Firma Dell zaprezentowała wyniki badania Future Workforce Study, przeprowadzonego w Europie i RPA na zlecenie...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj