logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nowa oferta Siódemki na 2012 rok

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Firma kurierska Siódemka SA przedstawiła ofertę nowych usług. „Przewodnik po usługach 2012 - Cennik usług”.

Przewodnik zawiera opis najnowszych usług firmy oraz wszystkie ważne z punktu widzenia klienta informacje na temat współpracy z Siódemką.

- Dokument stanowi bogatą bazę wiedzy o naszych usługach oraz narzędziach wspomagających zarządzanie wysyłkami. Klienci znajdą w nim również informacje o sposobie wyceniania przesyłek, zasadach bezpiecznego pakowania i przygotowania dokumentów przewozowych - mówi Magdalena Dwulit, PR manager Siódemka S.A.

Najnowsza oferta Siódemki została przygotowana w oparciu o wyniki ankiet przeprowadzonych wśród klientów firmy. W odpowiedzi na ich potrzeby, spółka poszerzyła wachlarz swoich usług o produkt Pobranie Next Day, czyli zwrot kwoty pobrania następnego dnia roboczego po doręczeniu.

- To idealna propozycja dla klientów, którzy wysyłają towary za pobraniem i oczekują szybkiego zwrotu pieniędzy na konto. Zainteresowanie tego typu produktem, wzrosło wraz z dynamicznym rozwojem segmentu rynku e-commerce - wyjaśnia Magdalena Dwulit.

Oferta usług podstawowych w serwisie krajowym została uzupełniona o możliwość dostarczenia przesyłki z zastrzeżeniem godziny doręczenia do 10:00 i do 12:00 następnego dnia po nadaniu. Usługa ta jest dostępna w 152 miejscowościach dla usługi 7 Next Day 10:00 oraz w 297 miejscowościach dla usługi 7 Next Day 12:00.

Z myślą o klientach którzy wysyłają małą ilość paczek a cenią wygodę, przygotowano specjalną usługą pre-paid: WebPack 7, którą rozszerzono o dodatkowy pakiet 10 sztuk listów przewozowych.

Siódemka oferuje innowacyjną ofertę rozwiązań narzędziowych, wspierających proces obsługi przesyłek. Najnowsze rozwiązania informatyczne firmy wkrótce będą dostępne do pobrania na stronie www.siodemka.com. Są to:
  • 7 Business Ship Control - aplikacja wysyłkowa dla programów magazynowo-sprzedażowych, takich jak Wf-Mag, Symfonia i Forte. To jedyne na rynku rozwiązanie umożliwia klientom Siódemki zarządzanie przesyłkami w ramach jednego systemu, bez konieczności przenoszenia danych lub realizacji dodatkowych integracji. Aplikacja 7 Business Ship Control została stworzona we współpracy z producentami tych programów - firmy Asseco Bussines Solution S.A. oraz Sage sp. z o.o.
  • 7 Office Ship Control - aplikacja wysyłkowa dla Microsoft Outlook. Jest to rozwiązanie umożliwiające przygotowanie i zarządzanie wysyłkami za pomocą tego popularnego programu pocztowego.
     
    „Przewodnik po usługach 2012 - Cennik usług” jest dostępny w formie drukowanej w każdej placówce Siódemki oraz na stronie www.siodemka.com.

Ostatnio zmieniany wtorek, 14 luty 2012 11:40

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Ekol Logistics otwiera spółkę w Słowenii

Ekol Logistics otwiera spółkę w Słowenii

Realizując strategie osiągnięcia pozycji jednego z wiodących operatorów logistycznych w Europie, posiadającego własne zasoby, w...

IVECO zdobyło dwie nowe nagrody „Sustainable Truck of the Year…

IVECO zdobyło dwie nowe nagrody „Sustainable Truck of the Year 2017”

Nagroda została przyznana za Daily Electric w kategorii VAN oraz za Eurocargo CNG w kategorii...

Projekt Sarpsborg

Projekt Sarpsborg

Stalowa kładka pieszo-rowerowa, dostarczona przez Scandinavian Express, połączy dzielnicę domków jednorodzinnych nad rzeką Glomma w...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj