logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Ruszyła platforma "Przesyłki od Serca"

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Przewoźnicy mają szansę pomagać potrzebującym dzięki swojej pracy. Serwis Clicktrans.pl uruchomił bowiem pierwszą w Polsce platformę transportu charytatywnego "Przesyłki od Serca", która łączy firmy transportowe z organizacjami dobroczynnymi.    

   Fundacje, stowarzyszenia, hospicja, domy dziecka i inne organizacje społeczne często borykają się z problemem kosztownego transportu, który ogranicza możliwości niesienia pomocy. W odpowiedzi na ten problem Clicktrans.pl stworzył program "Przesyłki od Serca", który łączy potrzebujących z uczynnymi przewoźnikami. Zasięg pomagania poprzez usługę transportową obejmuje nie tylko Polskę, lecz także inne kraje Europy.

   Wspólne pomaganie
- Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak przewoźnicy zareagowali na "Przesyłki od Serca" - podkreśla Michał Brzeziński z Clicktrans.pl. - Z wielkim uznaniem obserwujemy jak przewoźnicy, którzy sami mają ciężką pracę - są chętni do pomocy i poświęcenia. Program wystartował na początku grudnia i został już stałą częścią naszego serwisu - widzimy, że przewoźnicy z wielkim zaangażowaniem i życzliwością zgłaszają możliwości transportu dla przesyłek charytatywnych.

   Program "Przesyłki od Serca" jest oparty na zasadzie wspólnego pomagania. Giełda transportowa Clicktrans.pl bezpłatnie udostępnia przestrzeń, w której spotykają się potrzeby organizacji dobroczynnych i możliwości przewoźników dysponujących wolną przestrzenią ładunkową.  Wszystkie organizacje biorące udział w programie są zweryfikowane przez serwis Clicktrans.pl, a wystawiane ogłoszenia dotyczą tylko transportu darowizn i innych przesyłek związanych z działalnością dobroczynną. W ten sposób przewoźnik, który podejmuje się transportu przesyłki charytatywnej zyskuje pewność, że przyczynia się do pomocy potrzebującym.
 
   Uczynni Przewoźnicy
- Bardzo pozytywnie zaskoczył nas tak szybki i entuzjastyczny odzew ze strony przewoźników.  Jak się okazuje są bardzo chętni do pomocy i większość przesyłek od serca została dostarczona całkowicie bezpłatnie. Duży szacunek dla przewoźników za taką postawę - podkreśla Agnieszka Korzeniewska z Clicktrans.pl.

    Do tej pory przewoźnicy przewieźli między innymi sprzęt rehabilitacyjny dla hospicjum dziecięcego z Warszawy do Łodzi, leki dla chorego chłopca na prośbę stowarzyszenia z Krakowa do Gdańska i żywność dla fundacji z Gdańska. Każdy przewoźnik, który zrealizuje Przesyłkę od Serca otrzymuje status Uczynnego Przewoźnika - odznaczenie, które jest wyświetlane w profilu użytkownika na Clicktrans.pl. Do transakcji zawieranych w ramach programu organizacje wystawiają pozytywne komentarze co również daje przewoźnikom szansę na budowanie dobrej reputacji i zyskanie nowych zleceń.
   Więcej szczegółów na stronie: http://clicktrans.pl/przesylki-od-serca

Ostatnio zmieniany wtorek, 19 styczeń 2016 14:41

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Solaris zdobywa zamówienie na pierwsze autobusy elektryczne w stolicy Europy

Solaris zdobywa zamówienie na pierwsze autobusy elektryczne w stolicy Europy

Największe przedsiębiorstwo transportu publicznego w stolicy Belgii, firma STIB, zamówiła pierwsze autobusy elektryczne. Będzie to...

Kolejne połączenie PKP Intercity na Ukrainę

Kolejne połączenie PKP Intercity na Ukrainę

PKP Intercity rozszerza siatkę połączeń na Ukrainę. Już od 24 sierpnia br. podróżni zyskają kolejną...

Port Gdańsk rozpocznie rozbudowę nabrzeży i toru wodnego

Port Gdańsk rozpocznie rozbudowę nabrzeży i toru wodnego

Projekt rozbudowy nabrzeży i modernizacji toru wodnego w Porcie Gdańsk jest już oficjalnie na etapie...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj